Jump to content
php.lv forumi

Projekts "atzīmējies"


Janciic

Recommended Posts

Sveiki. :)

 

Gribēju uzzināt, vai izveidot mājaslapas saturu, kura varētu izskatīties līdzīgi kā šī bilde: bilde, ir ļoti sarežģīti? Būtībā doma ir šāda. Visa galvenā lapa ir noklāta ar tādu kā rūtiņu papīru. Jebkurš cilvēks no visas pasaules var ienākt šajā mājaslapā un izvēlēties kādu no rūtiņām, kura ir brīva. Uz rūtiņas ar peli uzspiež un izlec tāds kā "baloniņš". Šajā Rūtiņā tiek ievadīts viņa dzimšanas datums, vārds, uzvārds un valsts, kurā viņš dzīvo + e-pastu, kas viņam nebūs redzams. Viņš spiež `saglabāt` un viņam uz emailu tiek aizsūtīta ziņa ar rūtiņas atrašanos vietu. Un šā process notiek, kamēr visas rūtiņas ir aizpildītas. Varbūt, ja kādam ir interese piedalīties (vopšem to visu realizēt), tad viņš varētu man atrakstīt uz e-pastu. Ja interesentu nav, tad jūs varētu varbūt pateikt cik varētu prasīt par šādas lapas izveidi? Principā nekādi menu nav paredzēti. Viss tikai balstītos uz 1 lapas, kurā viss notiktu. Ceru, ka saņemšu vismaz kaut kādu atsaucību.

 

Mans e-pasts.

Edited by Janciic
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, ideja man bija arī šāda ar logo, par simbolisku cenu
tas miljonPixel comm arii tirgoja Pikseljus par simbolisku cenu 1$ par pikseli ...

Tagat sadu lapu kloni ir vairumaa.. un cik zinu praktiski nekaadu popularitaati nedabuun, jo ideja bija laba un intresanta kamer taa bija jaunaa..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...