Jump to content
php.lv forumi

Faili direktorijaa


rudzis

Recommended Posts

UN PAMEKLĒT? tai pašā manuālī

 

if ($handle=opendir('/path/to/files')) {

echo "Directory handle: $handle\n";

echo "Files:\n";

 

/* This is the correct way to loop over the directory. */

while (false !== ($file = readdir($handle))) {

echo "$file\n";

}

 

/* This is the WRONG way to loop over the directory. */

while ($file = readdir($handle)) {

echo "$file\n";

}

 

closedir($handle);

}

Link to comment
Share on other sites

piebildishu lai nebutu jamocas ka /path/to/files jaaizstaj ar ./ un uzradis to pashu direktoriju vai / uzradis root diru ja nebus ieslegts safe mode

 

isteniba rakstot UTF-8 kodejuma vari izmantot ari latviešu burtus un uzrakstot prastu funkciju ar explode vari panakt lai nerada paplashinajumu vai kadus konkretus failus, piemeram, .doc un ieksha atrodas fails Manas māmiņas dokumentu mapīte.doc, izvadot nerada palashinajumu .doc bet verot valja parkode ascii formata lai nebutu probu, kaut gan pedejie brauzeri ari sapratis atvert failu http://www.kautkadalapa.lv/manas%20māmiņ...%20mapīte.doc/ ljoti noder ja esi veidojis kadam lapu un shamie velejushies lai butu dokumentu sadalja kura iemet failu whatever un paraditos nosaukums kuru bus ierakstijushi forma

Edited by rumpels
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Es, protams, neko sliktu negribu teikt, bet kāpēc jāatbild uz vairāk kā gadu vecām tēmām, uz kurām ir jau atbildēts?
Nu mana doma tāda - kāpēc nepielikt savas, lai arī ne pārāk gudrās idejas. Iespējams, ka kāds cits meklējot kaut ko forumā gūs no tā vairāk.

Es uzskatu, ka labāk ir papildināt esošos pavedienus, nevis taisīt jaunus. Un reizēm aktualizēt bieži lietojamas tēmas arī nenāk pa sliktu.

Bubu, tava liste ar saitēm, kuras jāapskata pirms jauna pavediena veidošanas, ir tiešām jauka un ļoti noderīga, bet ne ideāla :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...