Jump to content
php.lv forumi

Pasūtīšana..


sacejs

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es ļoti pieklājīgi Tev saku, ka šī vieta nav, lai kāds Tavā vietā darītu Tavu darbu, bet gan, lai palīdzētu Tev Tavā darbā, ja saprotami paskaidro savu problēmu un ja šī problēma šķiet palīdzēšanas vērta.

 

Redzi, ja nebūtu šaubu, ka Tu arī kaut ko saproti vai vēlies saprast par to kā darbojas šis konkrētais skripts, tad Tev jau pirmajās minūtēs būtu atbildējuši.

Tu pat necenties iedziļināties. Tikai kliedz "man neiet, uzrakstiet"! Šādi vari kliegt uz tiem, kas Tev šo skriptu iedeva.

 

Ja gribi mācīties, tad sāc lasīt dokumentāciju, pamācības, kuras ir pieejamas biezā slānī, un daudzās pieejamās grāmatas, piemēram šo (ISBN-10: 0-596-00543-1).

Ja negribi mācīties, tad konkrēti par CounterStrike - ļoti lielisks resurss ir www.gign.lv

 

Varbūt, ka esi uzņēmies pārāk sarežģītu projektu savām zināšanām? Iespējams, ka vispirms vajadzētu izveidot kaut ko vienkāršāku - tādu, kurā pats saproti kas, kāpēc un kādā veidā notiek?

 

[edit]238253. rindiņa ir jāizlabo. Datuma formāts ir %Y.%m.%d

 

P.S. Ar šo es savu dalību šajā tēmā beidzu.

Link to comment
Share on other sites

253 Nav tādas kolonas..

ŠĀDI sanāk?:

$result = mysql_query("SELECT * FROM `amx_amxadmins` WHERE `nickname` = 'slot_user'");

if (mysql_num_rows($result) >0) {

while($arr = mysql_fetch_array($result)) {

echo '<tr><td>'.$arr['id'].'</td><td>'.$arr['username'].'date("j.m.Y H:i",$arr['expire']);'</td></tr>';

Edited by sacejs
Link to comment
Share on other sites

echo '.....</td><td>'.$arr['username'].'date("j.m.Y H:i",$arr['expire']);'</td></tr>';

 

nedaudz vienkāršosim

 

echo '...a'.$x.'$d;'b';	   //kur $d ir tas rezultats, ko dod date("j.m.Y H:i",$arr['expire'])

 

Un tagad tā vērīgi paskaties uz to echo rindinju un to ko tev teica v3rb0, ka mainigos un tekstu apvieno 2 veidos.

 

echo 'a'.$x.'b';
//vai
echo 'a',$x,'b';

 

Varbūt tas palīdzēs ieraudzīt tās 2 vietas, kur esi kļūdījies?

Link to comment
Share on other sites

$result = mysql_query("SELECT * FROM `amx_amxadmins` WHERE `nickname` = 'slot_user'");

if (mysql_num_rows($result) >0) {

while($arr = mysql_fetch_array($result)) {

echo '<tr><td>',$arr['id'],'</td><td>',$arr['username'],'date("j,m,Y H:i",$arr['expire'])'</td></tr>';

šitā?Pliz help jau 3 dienu ar šo sūdu mocos :(

Link to comment
Share on other sites

Tu nevis mocies, bet gan truli gaidi kamēr kāds cits to izdarīs tavā vietā.

jā anonim es tiešam gaidu lai kāds izdara manā vietā..bet es tiešam daru arī sēžu pie PC skatos lozņāju,spamoju un t.t.

Gribētu tev paprasīt vari man to kodu pārtaisīt lai ietu viss okey?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...