Jump to content
php.lv forumi

SMS pakalpojumu likumiskā puse


Recommended Posts

Varbūt kāds, kuram ir lielāka skaidrība varētu pastāstīt par šo tēmu. Par SMS pakalpojumu ieviešanas tehnisko pusi apmēram būtu skaidrs, jautājums vairāk, vai es tos legāli varu piedāvāt kā privātpersona, bez pašnodarbinātas personas statusa vai IK veidošanas?

Link to comment
Share on other sites

vai es tos legāli varu piedāvāt kā privātpersona, bez pašnodarbinātas personas statusa vai IK veidošanas?

Nee nevri gan, piedevam lielaaka dalja pakalpojumu sniedzeeju ( SMS ~~ starpnieku, nmaz ar tevi nerusnaas , ja vien nebuusi juridiska persona )

Link to comment
Share on other sites

nesapratu, kas tur nav pieejams? tur var izveidot kādus vien pakalpojumus vēlies.

izgriezums no viņu lapas

Vai ir kāda būtiska atšķirība starp fizisku vai juridisku personu, lietojot Fortumo pakalpojumus? Kopumā būtiskas atšķirības nav. Galvenā atšķirība ir tajā, ka fiziskās personas ir atbildīgas par nopelnīto ieņēmumu deklarēšanu atbildīgajās valsts institūcijās, ja tā nosaka attiecīgās valsts likumdošana. Tāpat arī Igaunijā reģistrētiem uzņēmumiem, kas ir PVN maksātāji, pie izmaksām tiek pievienots PVN.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

www.solarf.lv vai dabū mani rokā, daudz labāki un nopietnāki risinājumi nekā fortumo... Otrkārt var mierīgi sarunāt ka automātiski tiek samaksāti nodokļi unnevajag rupji sakot čakarēties ar VID :)

Link to comment
Share on other sites

Apskatīju solarf sms apstrādes skripta paraugu...

file("http://sms.solarf.lv/confirm.php?id=".$config[id]."&price=".$val."&code=$code")

Šāda pieeja man galīgi nepatīk. Daudz foršāk ir kad pakalpojumu sniedzēja serveris pats padod man ziņu brīdī, kad ienācis jauns sms, es to pieglabāju savā datubāzē un nav problēmu. Plusi šādai sistēmas darbībai:

1) veidojot pieprasījumu uz pakalpojumu sniedzēja serveri kaut kas var nojukt un sākas problēmas

2) varu veidot sistēmu, kad klientam nav jāievada kods, bet pietiek tikai ar id nosūtīšanu caur sms

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Apskatīju solarf sms apstrādes skripta paraugu...

file("http://sms.solarf.lv/confirm.php?id=".$config[id]."&price=".$val."&code=$code")

Šāda pieeja man galīgi nepatīk. Daudz foršāk ir kad pakalpojumu sniedzēja serveris pats padod man ziņu brīdī, kad ienācis jauns sms, es to pieglabāju savā datubāzē un nav problēmu. Plusi šādai sistēmas darbībai:

1) veidojot pieprasījumu uz pakalpojumu sniedzēja serveri kaut kas var nojukt un sākas problēmas

2) varu veidot sistēmu, kad klientam nav jāievada kods, bet pietiek tikai ar id nosūtīšanu caur sms

 

Katrai sistēmai ir savi plusi un mīnusi. Padomā kaut vai par vienu - ja izmanto Kodu norēķinus, klientam būs īsziņā jāsūta 2 vai 3 simboli (atslēgvārds), ja izmantosi Gateway, tad klients sūtīs tos pašus 2 vai 3 simbolus plus vēl unikāls identifikators, pēc kura tu atpazīsi pircēju savā galā. Rezultātā tas pats vien sanāk, tikai otrā gadījumā tas $code pārceļās uz īsziņas tekstu. No vienas puses lietotājam vairs nav jāievada lapā kods, no otras puses jāsūta sarežģītāka īsziņa. Lietotāji bieži mēdz kļūdīties, un tad labāk kļūdīties ievadot kodu lapā, nevis kļūdīties īsziņas tekstā, jo tad var gadīties, ka tev paņem naudu un neiedod pakalpojumu, kā arī, par kļūdu uzzini tikai saņemot atbildes īsziņu...

 

Ja kas, SIA Mobīlie Pakalpojumi tev var piedāvāt gan vienu, gan otru, gan daudzus citus risinājumus atbilstoši tavām vajadzībām.

Edited by ivars
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...