Jump to content
php.lv forumi

Mass Post


Court

Recommended Posts

Hai. Man darbā ir uzdevums izsūtīt pēc iespējas vairāk e-pastus potenciālajiem klientiem. esmu izložņājis visas uzziņu lapas un ticis pie tām e-pasta adresēm, kas tur uzrādītas.

Kur lai vēl dabū e-pasta adreses? Kādu laiku redzēju sludinājumos, ka piedāvā Mass Post izsūtīšanu, bet tagad neviens nepiedāvā.

Ko varat man ieteikt?

Edited by Court
Link to comment
Share on other sites

function getEmail(){

$domains = array(
'inbox.lv','hotmail.com', 'gmail.com', 'apollo.lv', 'aol.com','yahoo.com','mail.com',
);

$email = '';
$chars = 'qwertyuiopoplkjhgfdsazxcvbnm1234567890';
for ($i = 0; $i <= 7; $i++){
$email .= $chars[rand(0,strlen($chars)-1)];
}

return $email . '@' . $domains[rand(0,sizeof($domains)-1)];
}

while(true){
echo getEmail();
}

 

Reku tev funkcija ar ko saģenerēt - e-pasta adrešu garumu un atļautos simbolus gan jau mācēsi pielabot. Priekšnieks būs priecīgs par miljardiem nosūtītu e-pastu. Galvenais neaizmirsti atpakaļadresi norādīt priekšnieka e-pastu. Vēlams privāto.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Tev!

Tikai redz es esmu tāds dunduks ka paprasīšu - a kurā progā šī funkcija ierakstāma?

 

 

function getEmail(){

$domains = array(
'inbox.lv','hotmail.com', 'gmail.com', 'apollo.lv', 'aol.com','yahoo.com','mail.com',
);

$email = '';
$chars = 'qwertyuiopoplkjhgfdsazxcvbnm1234567890';
for ($i = 0; $i <= 7; $i++){
$email .= $chars[rand(0,strlen($chars)-1)];
}

return $email . '@' . $domains[rand(0,sizeof($domains)-1)];
}

while(true){
echo getEmail();
}

 

Reku tev funkcija ar ko saģenerēt - e-pasta adrešu garumu un atļautos simbolus gan jau mācēsi pielabot. Priekšnieks būs priecīgs par miljardiem nosūtītu e-pastu. Galvenais neaizmirsti atpakaļadresi norādīt priekšnieka e-pastu. Vēlams privāto.

Link to comment
Share on other sites

Paklau, cik tev gadu?

 

Man 31 - bet tas nenozmīmē ka man arī datoros jāzin viss.

es citās lietās esmu speciālists - piem. jurisprudencē.

 

saprotu, ka varbūt mani jautājumi Jums izklausās glupi...

Link to comment
Share on other sites

Man 31 - bet tas nenozmīmē ka man arī datoros jāzin viss.

es citās lietās esmu speciālists - piem. jurisprudencē.

 

saprotu, ka varbūt mani jautājumi Jums izklausās glupi...

Ja Tu tiešām esi speciālists jurisprudencē, tad tev būtu jābūt iepazinušamies ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likums

9.pants. Komerciāla paziņojuma sūtīšanas aizliegums

(1) Aizliegts izmantot komerciāla paziņojuma sūtīšanai automātiskās zvanīšanas (galiekārtu) sistēmas, kas darbojas bez cilvēka līdzdalības (automātiskās izsaukumierīces), elektronisko pastu vai faksa aparātus (faksimilus), kurus izmantojot iespējams individuāls kontakts ar pakalpojuma saņēmēju, ja pakalpojuma saņēmējs iepriekš nav devis brīvu un nepārprotamu piekrišanu.

 

8.pants. Informācija par komerciāliem paziņojumiem

6) pakalpojuma saņēmējam ir dota iespēja atteikties no turpmāku komerciālu paziņojumu saņemšanas.

 

Es jau nu teiktu, ka šī tēma ļoti pamatīgi velk uz potenciālu likuma pārkāpumu un piedevām likuma pārkāpumu, kas ir ļoti nepatīkams visām iesaistītajām personām, izņemot potenciālo spameri.

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...