Jump to content
php.lv forumi

Par web'a izmaksām.


Sasa

Recommended Posts

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cik var prasīt par vienkāršu informātīva saita izveidi ar iespēju nosūtīt emailu?

 

Ir pieejami bezmaksas saitinji, manaa uzteree pat loti zoliidi peec izskata, bet ja gribas ko ipashu, tad manuprat par vienkarshu informativu saitu kadi 100Ls vareetu noplest... ja ne veel mazaak, katraa zinjaa jeedzienam 'vienkaarsh saits' is diezgan plasha noziimee! Cik es zinu, ja velies lai no web lapas varetu nosutit e-mailu, tad shadi skriptu pielikumi tochno ir bez maksas dabujami, respektiivi copy/paste un gatavs!

 

PS

 

Manuprat 'bubu' mazliet paarspiilee :) Dienas atpakal es uzraavs uz projektu kur tirgo templates! Dizaini tieshaam aizraujoshi un patiikami...tikai cennjiks vienam template 2500$...funkcionalitate var buut viernkarsha bet dizains uh uh :)

Edited by Morphius
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc pārspīlēju? Par tām sistēmas prasībām, kuras autors minēja, es ne vairāk par 5Ls nemaksātu.

 

<html>
<body>

<p>...Te informatīvā informācija...</p>

<form method="post" action="send_email.php">
To: <input type="text" name="to"/><br/>
Text: <textarea name="message"></textarea>
</form>

</body>
</html>

 

Lūdzu - puse darba jau padarīta.

 

Ja grib precīzāku novērtējumu, tad vajag precīzākas sistēmas prasības dot.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kads no mums kadu nesaprata! Es biju domaajis saitu ar linkiem Home, Products, Contacts, utt :)

 

Par taadu formu ko 'bubu' uzrakstija, protams ne vairaak par 5ls :)

 

Tapec jedzienam vienkarsh informativs saits ir plash jedziens!

 

Cien. 'sasa', pasaki konkreeti ko vajag un Tev konkreti pateiks cik tas maksaa

Link to comment
Share on other sites

esmu vienu prātu, ka par tādu saitu kādu aprakstīju daudz prasīt nebūtu ētiski.

 

Pagaidām man ir tikai tāda informācija ko, jau esmu uzrakstījis, ko konkrētāku vēlāk tikai varētu zināt.

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Sasa tu neko neaprakstīji...

Nav vispār saprotams, vai tu taisies taisīt visu lapu sākot no dizaina un beidzot ar programmēšanu, vai tikai programmēšanas daļu.

Un ja tu taisies taisīt visu no A-Z tad parādi man normālu dizaineri, kurš tev taisīs dizainu kas maksā zem 100Ls. Un tās jau ir tikai dizaina izmaksas.

Vēl jau ir svarīgs faktors vai apakšā būs jaliek CMS vai arī tā būs bez maz vai statiska lapa, kurai failu galos vienkārši smukuma pēc ir pielikti .php paplašinājumi...

Edited by zinatnieks
Link to comment
Share on other sites

Te buus vienkaarshi informatiivi saiti, pieveersiet uzmaniibu cenaam...tad nu jautaajums ir eetiski vai nav eetiski prasiit daudz?!?!

 

http://www.dreamtemplate.com/templates/Int...etail/3353.html

 

ogo :) kas par dizainiem.

 

PS. kas man būtu par to, ja es noskatītos kādu dizainu, taisītu līdzīgu?

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Esi uzmanīgs. Bieži ar vienkāršu saitiņu tiek saprasts kaut kas, kas rezultātā nemaz nav tik vienkāršs.

 

Piemēram, šādu vienkāršu lapiņu es veidoju 5 darba dienas, strādājot no 9 līdz 18: http://www.vikanmarketing.lv/

 

Tas bija labs klients, ar kuru sākumā aprunājāmies, precizēju, kas pa sadaļām, kāds saturs, ko viņi vispār sagaida no lapas. Bet, īpaši sākumā, ir viegli uzrauties uz kliedzējiem, kas saka, ka vienkāršu lapu uztaisīt - tas jau nekas nav, to var pa vakaru izdarīt, un klientiem, kas saka, ka viņiem vajag kaut ko vienkāršu, bet īsti nezin ko. Vienkārši - to es saprotu tā - klients tev atsūta vismaz paraugu vai dizainu, ar pilniem komentāriem par to, kas un kā jādara (kādas sadaļas, saturu, utt.). Pasaka, kādi konkrēti lauki būs datu formā, nevis liek tev minēt, vai tur būs viens textarea, vai textarea un vēl citas "vienkāršās" lietas. Ir ļoti maz klienti, kas tev visu izskaidros, pārsvarā nāksies domāt pašam un uzdot jautājumus. Tātad, paies laiks. Tad izrādīsies, ka klientam vajag vienkārši galeriju un vienkārši jaunumus, un ļoti vienkārši trīs valodas. Un vēl - vienkāršu CMS.

 

Ja klients spiež cenu uz leju un sāk risināt problēmas tavā vietā, visās vietās pieminot vienkāršību - laid šo iespēju garām.. tur nekas labs nebūs. Vispār, jo vienkāršāka produkta lietošana, jo sarežģītāka tā izstrāde.. tas pats attiecas uz dizainu - viegli uztverams dizains prasa pārdomāšanu - ja lapā ir maz satura, jāizdomā, kā aizpildīt laukumu. Ja saturs ir daudz, jāizdomā, kā to sadalīt tā, lai var ātri izlasīt.. utt.

 

Bet tā vispār - no 200 Ls, ja veido dizainu, sagriez viņu html + css, ievadi saturu, uztaisi to e-pasta sūtīšanu. Par labu darbu var arī prasīt 500 Ls. Var arī 1000, 2000 un 5000 Ls prasīt.

Link to comment
Share on other sites

Ir pieejami bezmaksas saitinji, manaa uzteree pat loti zoliidi peec izskata, bet ja gribas ko ipashu, tad manuprat par vienkarshu informativu saitu kadi 100Ls vareetu noplest... ja ne veel mazaak, katraa zinjaa jeedzienam 'vienkaarsh saits' is diezgan plasha noziimee! Cik es zinu, ja velies lai no web lapas varetu nosutit e-mailu, tad shadi skriptu pielikumi tochno ir bez maksas dabujami, respektiivi copy/paste un gatavs!

Skripti ir dabūjami bez maksas, tas varbūt ir patiesība, bet laiks lai tādu atrastu, izvēlētos labāku, integrētu lapā, un, galvenais, eksperta viedoklis - tas ir tas, par ko kapitālismā pieņemts prasīt naudu. Nemaz nav tā, ka copy/paste un gatavs. Ja tā būtu, tad programmētājus nevajadzētu. Par tādas formas izveidošanu vismaz 10 Ls jau nu gan vajadzētu paprasīt.

Link to comment
Share on other sites

'sasa' Tu jau taa arii nepateici ko Tev vajag :)

 

Te buus vienkaarshi informatiivi saiti, pieveersiet uzmaniibu cenaam...tad nu jautaajums ir eetiski vai nav eetiski prasiit daudz?!?!

 

http://www.dreamtemplate.com/templates/Int...etail/3353.html

Tur ir runa par Unique price - tie templeiti normāli ir pieejami par 60-100 $, daži varbūt vairāk. Unique price ir tad, ja neviens vēl nav nopircis un pēc nopirkšanas templeits vairs nevienam netiek pārdots.

 

Es gan ļoti reti esmu atradis piemērotu templeitu, parasti tie ir ne visai.. pēc lejupielādes gadās, ka mazliet jāpielabo un kods nereti ir Photoshopa slices.

Link to comment
Share on other sites

Skripti ir dabūjami bez maksas, tas varbūt ir patiesība, bet laiks lai tādu atrastu, izvēlētos labāku, integrētu lapā, un, galvenais, eksperta viedoklis - tas ir tas, par ko kapitālismā pieņemts prasīt naudu. Nemaz nav tā, ka copy/paste un gatavs. Ja tā būtu, tad programmētājus nevajadzētu. Par tādas formas izveidošanu vismaz 10 Ls jau nu gan vajadzētu paprasīt.

 

Nu kam jāmeklē, kas zin kur atrast, ir taču google galu galā :)

 

 

Runājot pa to formu...ir gan copy/paste...lūk saite uz šādu formu: http://www.ibdhost.com/contact/

 

1 minūti aizņēma manu dārgo laiku lai iekš google atrastu to! Un šādas te formas samazina skripta cenu, ja protams pasūtītājs zin par to eksistenci!

Link to comment
Share on other sites

Tas, kā tu spried, tā var darīt jā. Bet parādi man klientu, kurš atsūtīs šādu speceni:

 

...

Task #23. Atrast googlā kontaktu formas skriptu, atvērt 3. rezultātu no lejas (20.sek.), uzskatīt to par piemērotu esam, ar copy paste ielikt viņu iekšā (30.sek.). Nē, nevajag tur neko mainīt, atstāt visu kā ir, saglabāt failu (60.sek.)

...

 

Es tādus klientus nezinu. Kaut gan.. ir tādi, kas visu zin labāk..

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...