Jump to content
php.lv forumi

Neslēdzas klāt xampp serverim


KarlisBa

Recommended Posts

Neslēdzas klāt xampp serverim bez nekāda man zināma iemesla. Mēģināts ir gan restartēt pašu serveri gan pašu datoru u.t.t, bet neslēdzas web serverim klāt ne caur IP ne caur localhost. Rāda, ka tāda adrese neeksistē. Internetam tieku klāt caur Wireless, bet itkā tam nevajadzētu iespaidot locālo līniju un, protams, ja internets tiek atslēgts nekas nestrādā arī. Logos errorus pārskatīju, bet nekas tur nav. Esmu apmulsis nekādu pavedienu kāpēc nestrādā neredzu... Varbūt ir kāds veids kā vēl pārbaudīt kāpēc nestrādā vai kur ielūrēt? OS W.Vista.

Link to comment
Share on other sites

Sākumā man tikai neslēdzās klāt, bet visur pie konfigurācijas un log failos uzrādīja, ka viss iet un pats apačis un mysql arī bija iestartēti, bet tad kad es visu dzēsu ārā un instalēju pa jaunam man negribēja tad vien brīd apačis startēties iekšā, tad mysql u.t.t. Beigās es pat nezinu kā bet kaut kā sakombinējot xampp apači ar appserv mysql aizgāja un strādāja. It kā vakar visu vakaru laimīgs strādāju viss iet. Šodien startēju mēģinu slēgties localhost klāt atkal neiet... Visur kur tam būtu jāuzrādās apachis parādās kā ieslēgts tā pat mysql, bet localhost klāt neslēdzas. Mēģināju to variantu ko parādīji Aleksej, bet man dators neatļauj saglabāt to failu un caur komandrindu neļauj nemaz labot... Tagad ir doma visu pa daļām likt kopā apache, php, mysql. Visu atsevišķi instalēt. Sviests kaut kāds ar to W.Vista. Iemesli arī ir neloģiski un nesaprotami. Vienu vakaru strādā nākamajā jau vairs nestrādā...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...