Jump to content
php.lv forumi

Kakim obrazom vivisti prognoz pogodi?


AJIEKCAHDP

Recommended Posts

sajūta tāda, ka cilvēks vēlas, lai visu izdara viņa vietā un laurus savākt sev...

 

atrod kādu vietu, kur laika ziņas ir xml formātā, vai arī ņem un pārsē kaut vai tvnet.lv laika ziņas...

Link to comment
Share on other sites

nee, nu es jau labpraat paliidzeetu, bet nu kaut kaa ikreiz, kad ieraugu jautaajumu krievu valodaa, pilniigi mistiski vairs nespeeju padomaat un liidz ar to sakariigi atbildeet... ;)

Link to comment
Share on other sites

Da net, ti ne prav! Na to on i forum chto bi sprashivatj i chto bi ljudi podskazavali!

Tikai ne šis forums :) Šeit savā ziņā ir stingri posteri un necieš, ja kāds sāk spamot, vai arī grib dabūt visu uz paplātes. Agrāk par šo ir bijis daudz un dikti lieli strīdi :D

 

Bet laika ziņu rss es gan gribētu kaut kur dabūt, jo kaut kā negribās no kāda tur HTML lobīt arā infu! Pamekleju googlē bet neko prātīgu neatradu!

Edited by Gacha
Link to comment
Share on other sites

Kas tiešam nezin nevienu xml ar latviešu laika prognozem? Nu ja ne, tad vismaz kads varetu man izskaidrot to, kā pareizi lieto preg_replace_calback!!! Prasiju matei googlei un onkulim php.net, bet nekadus normālus piemerus neatradu ar to, ka no <suds>te ir tas ko gribu</suds> dabutu to kas starp kaut kadiem tagiem vai jeb ### un dabutu tos apstradat, vai ari piedabt pie tiem kadu f-ciju.

Link to comment
Share on other sites

Kas tiešam nezin nevienu xml ar latviešu laika prognozem? Nu ja ne, tad vismaz kads varetu man izskaidrot to, kā pareizi lieto preg_replace_calback!!! Prasiju matei googlei un onkulim php.net, bet nekadus normālus piemerus neatradu ar to, ka no <suds>te ir tas ko gribu</suds> dabutu to kas starp kaut kadiem tagiem vai jeb ### un dabutu tos apstradat, vai ari piedabt pie tiem kadu f-ciju.

PHP manuāli tak piemērs ir. Tavā gadījumā derēs laikam šāds kods:

<?php
   function callback($matches)
   {
       return 'Pa vidu ir teksts: ' .$matches[1];
   }
   $result = preg_replace_callback('/<suds>(.*)<\/suds>/' , 'callback' ,'<suds>te ir tas ko gribu</suds>');
   echo $result;
?>

Link to comment
Share on other sites

Es to manuāli lasiju, bet neiebraucu tapēc, ka tur bija nelabs piemērs. Domāju, ka šitik viegli tas viss nebūs, bet tomēr ir :) Mega paldies bubu :)

Link to comment
Share on other sites

Lai nebuutu jaakakaajas ar preg_matchiem (jo no ~60k sarezhgjiita html coda preg_matchi nezkaapeec vienmeer panjem kaut ko par daudz vai nekorekti), uzrakstiiju shitaadu sakainu fju vienreiz. Liidz shim ir ljoti labi straadaajusi, lai savaaktu kaut kaadus vajadziigos datus no kaut kaadaam lapaam.

 

 

function get_text_between($str1,$str2,$in) {


       $a1=strpos($in,$str1,0);
       $a2=-1;
       $c=0;
       while ($a1>$a2) {
               $a2=strpos($in,$str2,$c);
               $c++;
       }
       $l1=strlen($str1);
       $l2=strlen($str2);
       $l=strlen($in);
       $r=substr($in,$a1+$l1,$a2-$a1-$l1);
       
       if ($a1==0) return false;


       return $r;



}

 

un pielietoshana:

<?php

$text='btfgsdajgsdjghsdfgghdfsSuds1teirtaskasstarpsuudiemSuds2';

$res=get_text_between('Suds1','Suds2',$text);

echo $res;


?>

 

rezultaats:

 

teirtaskasstarpsuudiem

Link to comment
Share on other sites

(jo no ~60k sarezhgjiita html coda preg_matchi nezkaapeec vienmeer panjem kaut ko par daudz vai nekorekti)

Man tādas aizdomas, ka nevis preg_matchi panjem par daudz vai nekorekti, bet ka regulārā izteiksme npereiza padota. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...