Jump to content
php.lv forumi

joomla


newnew

Recommended Posts

Man nepieciešams saits - vizītkarte (sadaļas/apakšsadaļas + informācija atbilstoši katrai sadaļai).

Sarežģītākais ir tas, ka vajag arī administrācijas paneli, kurā var rediģēt sadaļu skaitu, pievienot/dzēst/rediģēt informāciju katrā sadaļā, reklāmas izvietošana, daudzvalodas, galerija.

Interesē - cik sarežģīti tas viss ir ar Joomla, ja šo nekad iepriekš neesmu redzējis?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc maziem projektiem jālieto liels CMS. Ir neskaitāmi MINI CMS, kur viss prasītais ir iekļauts.

 

http://php.opensourcecms.com/scripts/show....S%20/%20Portals

Link to comment
Share on other sites

Lielākoties, iemesls izvēlēties to vai citu risinājumu tiek pieņemts, arī vadoties pēc pieejamā lokālā/globālā atbalsta un darbaspēka. Līdzīgi kā ar Operētājsistēmām - man varbūt nežēlīgi patīk OpenBSD (patīk arī), taču, ja es vispār nespēju dabūt atbalstu un darbiniekus, vai arī konkrētajā reģionā (Latvijā) pieejamais atbalsts/darbaspēks, kas spēj apkalpot šo man tik ļoti patīkošo sistēmu, ir dārgs salīdzinot ar citām sistēmām, tad man nākas iziet uz kompromisu un izvēlēties citu OS.

 

Nezinu, vai šis ir tas gadījums, taču arī šāds motīvs konkrētā produkta izvēlei ir pilnībā iespējams.

 

Runājot par Joomlu kā tādu - esmu klikšķbakstījis pāris jau "deployotas" lapas - visumā iespaids par darba organizāciju bija apmierinošs.

http://www.sitepoint.com/article/introducing-joomla/

http://www.joomlatutorials.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rēķinies, ka veidojot saitu uz Joomla un vēlāk jau papildinot, tev nāksies pēc tam meklēt jau "Joomla programmētāju" nevis vienkārši "PHP programmētāju" un tādu jau būs atrast grūtāk, jo ne visi php programmētāji zin vai vēl vairāk - grib zināt kaut ko par Joomla. Gluži tāpat arī ir ar Drupal - ir tādi, kas ir ņēmušies ar Drupal, bet viņiem tas nepatīk - tas nu nebūs Drupal programmētājs, ir tādi, kam patīk un kas krāj pieredzi tieši uz Drupal - tie būs Drupal programmētāji. Programmētāji, jo patiesībā viņiem ir jāzin arī php, ne tikai attiecīgā sistēma, kaut arī tajos CMSos vienkāršākajos gadījumos iespējams sastellēt lapu bez programmēšanas zināšanām. Es personīgi esmu saskāries ar Drupal, Joomla mazāk.

 

Godīgi sakot, pateikšu atklāti - sarežģītām, lielām, universālām web aplikācijām, kur ir daudz funkciju, liels apmeklējums, moduļu apjoms, datu dažādība un apjoms, "fīčas" jeb iespējas utt. Lai grib, lai tāda aplikācija būtu ļoti ātra un stabila, tad php VISPĀR nevajadzētu izvēlēties kā bāzes programmēšanas valodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...