Jump to content
php.lv forumi

cik varētu maksāt


tomaac

Recommended Posts

500 - 1k

Link to comment
Share on other sites

No izstrādātāja viedokļa, ja projektu paredzēts realizēt ~2mēnešu laikā:

Lapas grafiskā noformējuma elementi varētu maksāt sākot no 200-500 LVL

Biznesa loģikas izstrādāšana aptuveni tik pat 150-300 LVL

Pati lapas kodēšana aptuveni 300-500 LVL

Satura radīšana un pamatdatu aizpildīšana ~100 LVL

Tātad kopumā: 750-1400 LVL

Tālāk ir atkarīgs no tā kādā veidā šī izstrāde tiek veikta. Ja kā pasūtījums web izstrādes uzņēmumam, tad, rupji runājot, reizini skaitli ar divi, jo otra puse aizies nodokļos.

 

P.S. Pārāk liela pieredze šajos jautājumos man nav (taču arī bez pieredzes noteikti neesmu), tādēļ, iespējams ir palaista kāda nianse garām.

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no tā, kurus divus no trijiem parametriem izvēlies:

  • iekļaušanos termiņos;
  • normālu kvalitāti;
  • zemu cenu

Nu, man šķiet, ka programmēšanas cipars bija saprātīgs. Zemāku varētu dabūt, ja izstrādātājam iespējams izmantot jau gatavas iestrādnes vai arī balstīt visu uz jau gatava produkta, kam nepieciešama minimāla modifikācija.

Vai arī izmantot cilvēkus, kurus raksturo šāda klaviatūra.

Link to comment
Share on other sites

biznesa loģika par 150 latiem? kas tiek saprasts ar biznesa loģikas izstrādāšanu tad? kā es saprotu, tad kodēšanai būtu jābūt lētākai par biznesa loģikas izveidošanu (nu tādu kur nav - programējam tā, ai nē, davai šitā, ai nē, varbūt tomēr šitā pamēģinam)

Link to comment
Share on other sites

Nu, cik es saprotu - šeit klients jau zina ko tieši grib. Līdz ar to biznesa loģika būtu vienīgi jāformalizē. Bez tam cik redzēju, pats saits nav tik sarežģīts (vismaz tā daļa, kura redzama), lai tur būtu kaut kas īpašs un unikāls no biznesa loģikas viedokļa jātaisa. Faktiski ņemot vērā savu rūgto pieredzi šajā ziņā, jau uzreiz iekļāvu daļu izmaksu kodēšanas daļā (tādēļ, ka dabā vienmēr ir sanācis, ka kaut kas jāpārstrādā) - varēja arī samazināt kodēšanas ciparu un palielināt biznesa loģikas ciparu.

 

Katrā gadījumā neko nevēlos kategoriski apgalvot. Man tie skaitļi šķiet pietiekami reāli.

Link to comment
Share on other sites

Liekas, ka jums ir veiksmīga pieredze "vienkāršu" risinājumu veidošanā.

 

Darbs vismaz 100 stundas - tātad, minimālā likme 10 Ls bez nodokļiem jau vien sastāda 1000 Ls.

 

Zem 1k līst iekšā tādas lapas veidošanā ir neprāts.

 

p.s. Un kas tā par variāciju - "ja ar nodokļiem". Strādājat bez nodokļiem?

Link to comment
Share on other sites

Mr.Key - starp uzņēmumiem ir iespējami dažādi sadarbības modeļi, kas ļauj veikt dažādu maģiju grāmatvedības līmenī. Pilna frāze bija nevis "ja ar nodokļiem", bet gan "Ja kā pasūtījums web izstrādes uzņēmumam".

 

Nepārstāvu nevienu izstrādātāju vai to apvienību.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...