Jump to content
php.lv forumi

Jautājumi


eT`

Recommended Posts

Tātad iesākšu tēmu šijā sadaļā:

kādam apmēram būtu jāizskatās klani.php ja vajag kad būtu profilā tad saite būtu clani.php?id=KLANANOSAUKUMS un parādītu visus klana biedrus.

 

Tātad viss, ko sapratu:

mainīgie:

 

$klanaid="...";

$klani="SELECT id, i_username FROM `users_data` WHERE `i_clan` = '$klanaid'";

 

un tad varbūt: echo ' '.$klani.' '; vai kkā tā

 

tad tālāk nesaprotu to daļu par ?id=KLANAID

ko tālāk?

 

EDIT tik tālu esmu ticis:

<?
$klanaid=nezinu kā lai saņem datus no lauka i_clan un katram lietotājam rāda viņa klanu...
$klans = "SELECT id, i_username, i_image_1, i_clan FROM `users_data` WHERE `i_clan` = '$klanaid' ";
$usersres=mysql_query($klans);
while($users=mysql_fetch_object($usersres))
{
  $uimg=!empty($users->i_image_1)?' style="background-image: url(\'/uimg/'.$users->i_image_1.'\');"':'';
echo'
<td>
   <a class="image" href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"'.$uimg.'> </a>
   <a href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"><b>'.$users->i_username.'</b></a><br />
   <b>Klans: '.$users->i_clan.'</b>
  </td>
';
}
?>

Edited by eT`
Link to comment
Share on other sites

nezinu kas ir tava source bet nu tātad:

 

mans links:

http://localhost/clans.php?id=","",$view->i_clan

un tad izskatās http://localhost/clans.php?id=KLANANOSAUKUMS

 

clans.php

<?
$klanaid = $_GET['id'];
$klans = "SELECT id, i_username, i_image_1, i_clan FROM `users_data` WHERE `i_clan` = '".$klanaid."'";
$usersres=mysql_query($klans);
while($users=mysql_fetch_object($usersres))
{
  $uimg=!empty($users->i_image_1)?' style="background-image: url(\'/uimg/'.$users->i_image_1.'\');"':'';
echo'<b><center><font color=red>'.$users->i_clan.'</font></center></b>
<td>
   <a class="image" href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"'.$uimg.'> </a>
   <a href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"><b>'.$users->i_username.'</b></a><br />
   <b>Klans: '.$users->i_clan.'</b>
  </td>
';
}
?>

 

kad dodos no profila uz klana lapu man izmet erroru:

 

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\Programmas\xampp\htdocs\clans.php on line 5

Edited by eT`
Link to comment
Share on other sites

kad dodos no profila uz klana lapu man izmet erroru:

 

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\Programmas\xampp\htdocs\clans.php on line 5

Šim risinājumu jau esmu rakstījis neskaitāmas reizes (tavā gadījumā izlaid 0-to punktu):

Lietas, kas jādara, ja nezini vai strādā vai nestrādā kverijs:

0) Pārbaudi vai koda vadība vispār tiek līdz kverijam. Kautvai ar vistriviālāko echo.

1) Vajag uzlikt sekojošas php opcijas: error_reporting=E_ALL, display_errors=1

2) Pārbaudi mysql_query funkcijas atgriezto vērtību. Ja tā ir false, tad kverijā ir vai nu sintaktiska kļūda vai arī DB serveris nepieņēma kveriju. Šajā gadījumā izvadi mysql_error() funkcijas rezultātu uz ekrāna.

3) Ja iepriekšējais nelīdz, tad izvadi kveriju uz ekrāna vai arī ieraksti failā. Nokopē to un pamēģini izpildīt jebkādā SQL tūlī uz savas datubāzes. Kautvai visparastākā no konsoles mysql.exe klienta.

Link to comment
Share on other sites

Šitādas sources esmu gatavs zagt par katru cenu - tik "ģeniāla" source, ka smiekli nāk! :D

Bet tā vispār risinājums ir (par drošību tur absolūti nedomāju, jo man tas nerūp, ka tavu lapu kāds nograus):

<?php
$klanaid=$_REQUEST['id'];
$klans = "SELECT id, i_username, i_image_1, i_clan FROM `users_data` WHERE `i_clan` = '$klanaid' ";
$usersres=mysql_query($klans);
while($users=mysql_fetch_object($usersres))
{
  $uimg=!empty($users->i_image_1)?' style="background-image: url(\'/uimg/'.$users->i_image_1.'\');"':'';
echo'
<td>
   <a class="image" href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"'.$uimg.'> </a>
   <a href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"><b>'.$users->i_username.'</b></a><br />
   <b>Klans: '.$users->i_clan.'</b>
  </td>
';
}
?>

Link to comment
Share on other sites

Manā variantā mainīgie tika korekti eskeipoti - intval(), floatval(), mysql_real_escape_string().

Neredzu jēgu kaut ko minēt - mysql_query($sql)or die(mysql_error());

 

EDIT: xPtv45z, šajā gadījumā tur diez vai būs problēma, jo tiek ziņots, ka kverijs nav izpildījies, bet mysql's ir tik muļķu drošs, ka cipara vietā padodot string'u, tas tāpat izpildās.

Edited by marcis
Link to comment
Share on other sites

Tomēr kkā sataisīju.

 

<?
  $izvilkt="SELECT * FROM `users_data`";
  $izvilktres=mysql_query($izvilkt);
  $vajag=mysql_fetch_object($izvilktres);
$klanaid=$_REQUEST['id'];
$klans = "SELECT id, i_username, i_image_1, i_clan FROM `users_data` WHERE `i_clan` = '".$vajag->i_clan."' ";
$usersres=mysql_query($klans);
while($users=mysql_fetch_object($usersres))
{
  $uimg=!empty($users->i_image_1)?' style="background-image: url(\'/uimg/'.$users->i_image_1.'\');"':'';
echo'
<td>
   <a class="image" href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"'.$uimg.'> </a>
   <a href="/'.$lx.'/users/'.$users->id.'.html"><b>'.$users->i_username.'</b></a><br />
   <b>Klans: '.$users->i_clan.'</b>
  </td>
';
}
?>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...