Jump to content
php.lv forumi

funkciju inklūdošanas


eregi

Recommended Posts

Sveiki! Vēlējos uzzināt kāds ir visefektīvākais veids kā glabāt funkcijas. Līdz šim esmu veidojis vienu funkciju failu un to inkludojis, bet, ņemot vērā, ka fails ir uz 5000 rindām nezinu vai atmaksājās visu laiku to inkludot, jo visas funkcijas tak netiek lietotas katrā ielādē.

 

Būtu ļoti labi, ja katrs te iemestu savu veidu kā glabā un izsauc funkciju failus, teiksim ir redzēts, ka daudzi veido failus teiksim mod_video.php mod_security.php u.t.t. un tad attiecīgi pēc vajadzības inkludo.

Ja rakstat savu variantu, lūdzu uzrakstiet kādēļ domājat, ka tas ir labākais..

Link to comment
Share on other sites

Es veidoju kā statiskas klases attiecīgi sagrupējot - funkcijas teksta apstrādei, funkcijas darbībām ar failiem un tā.

Pēc tam, kad nepieciešams izsaucu kaut kā tā - text::subStrWords(), vai file::getList() un ar __autoload tiek includota tikai nepieciešamā klase.

Link to comment
Share on other sites

Nē __autoload nostrādā automātiski. Tu tikai raksti text::subStrWords() un php autoload fīča automātiski, pirms izpildīt subStrWords kodu, izsauc globālu __autoload funkciju ar argumentu "text". Attiecīgi šajā funkcijā visvienkāršākais, ko parasti dara, ir inklūdē failu text.php. Protams, var darīt arī sarežģītākas lietas.

 

Palasi šeit: http://php.net/autoload

Link to comment
Share on other sites

Tad teiksim tā man ir šād __autoload

function __autoload($class_name) {

require_once 'class/'.$class_name . '.class.php';

}

 

man katru reizi kā es vēlos izsaukt funkciju ir jātaisa $obj = new klasesnosaukums; vai arī jūs indexā jau saliekat visus klašu nosaukumus vai kā? atvainojos par muļkīgi noformulēto jautājumu.

 

EDIT: ptu, laikam tas new klasesnosaukums nemaz tak nav jāliek, galīgi apdullis..

 

EDIT2: nedaudz nepatēmu, bet vai mēdzat ģenerēt css'us ar php palīdzību? Un vai tas maz ir labi?

Edited by eregi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...