Jump to content
php.lv forumi

Wordpress kodējums.


Recommended Posts

Sveiki, cerams tēmas nosaukumu noformēju pareizi un esmu izvelējies īsto sadaļu, lai rakstītu par savu problēmu.

 

Nesen iegādājos hostingu uz kāda ārzemju servera, mana doma bija izveidot privātu projektu (ko es jau īstenoju) + rakstīt Wordpress blogu, kur esmu visu uzstādījis un viss ir labi.

Bet vienīgā problēma, kas ir ļoti svarīga ir ka rakstot jebkādu jaunu rakstu, viss saturs latviešu valodā (ā;č;ž utt.) neuzrādās korekti!

Šeit ir mazs ekrānšāviņš:

5190bf88239f9c5f7472609f6714cfc6.jpg

 

Vai ir kas tāds ko es varētu darīt lietas labā?

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Tur neko labu neatradu...

Rakstīju hosting support`am vai varētu viņi man nomainīt charset uz lv_LV.utf8, bet viņi man atbildēja ka man esot jāmaina pašam pa taisno uzstādot to savam saitam.

Edited by doInsky
Link to comment
Share on other sites

To es visu izdarīju, vienīgais veids kā es atrisināju šo problēmu ir ka noņēmu šo wordpress, instalēju manuāli jaunu ar latv.valodu un tagad viss aizgāja!

Laikam manā gadījumā vainīga bija automātiska wordpress instalācija ar Fantastico (iekš cpanel).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Izmantošu izdevību un iepazīstināšu ar common kļūdu rakstot pašam savu wordpress motīvu latviski. Varbūt kādam noder :)

- Vienmēr pārliecinies, ka faila kodējums ir utf-8 (WITHOUT BOM)..

BOM ir baitu marķieris failā, kas bieži vien traucē wordpress funkcijām apstrādāt informāciju, jo kā zināms wordpress ir diezgan sarežģits cms.

 

 

nu un datubāzes kodējums un paša cms kodējums latviešu valodai paliek, tāds kā daži minēja augstāk..

db - utf8_general_ci

wordpress - utf-8

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...