Jump to content
php.lv forumi

Advanced Host Monitor


darksign

Recommended Posts

Man shaada probleema.

Ir uzlikts uz windows datora Advanced Host Monitor, un vinjam vajag tagad uz citas mashiinas uzlikt agjentu (rma), lai vareetu vinji abi divi komuniceet. Tas kas ir atrodams helpaa tai programmai taa ir shii te lapa, no kuras tad arii nokachaaju attieciigo versiju:

 

Lejupielaades saits:

http://www.ks-soft.net/hostmon.eng/downpage.htm

 

Un te ir pats zip RMA 1.25 for Linux (i386)

 

Nokachaaju ar wget, izpakoju.. bet nezinu ko taalaak ar vinju iesaakt, kaa vinju tur instaleet??? Luudzu paliidziet :)

Link to comment
Share on other sites

es jau to esmu izlasiijis, un taa kaa tur rakstiits.. nokachaajis, un izpakojis failus.

 

Arii pashus nepiecieshamaakos uzstaadiijumus (nevis optional) uzlicis ini failaa...

 

Tachu, kad gribu starteet:

 

[root@origo rma]# ./rma -d /usr/sbin/rma/rma.ini

 

tad shaads error:

 

./rma: error while loading shared libraries: libstdc++.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

 

bet kad taisu "yum install libstdc*"

 

Package libstdc++ - 4.1.2-42.el5.i386 is already installed.

 

Labi uztaisiiju updeitu tam...

Tagad man tur staav:

Installed: libstdc++-devel.i386 0:4.1.2-42.el5

 

Palaizhu veelreiz:

 

./rma -d /usr/sbin/rma/rma.ini

 

un atkal errors:

./rma: error while loading shared libraries: libstdc++.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

 

 

ko man ar sho te dariit??? kaa tad tas rma ir jaainstalee??? es sapratu vismaz peec taas pamaaciibas, ka tur vienkaarshi jaaatpako un jaapalaizh.. bet re ka nesanaak... :/

Link to comment
Share on other sites

tnx :))

 

paliidzeeja gan :)

 

taatad rezultaataa no visa taa linka vnk izskreeju cauri.. sapratu ka iespeejams man pietruukst veel "compat-libstdc..." tapeec uztaisiiju

 

yum install *compat-libstdc*

 

Shis man atrada shaadas te lietas:

Installing:
compat-libstdc++-296	i386	   2.96-138		 base			   90 k
compat-libstdc++-33	 i386	   3.2.3-61		 base			  232 k

 

uzinstaleeju, tagad izpildiiju veelreiz

 

 
./rma -d /usr/sbin/rma/rma.ini

 

un aizgaaja :) tur protams veel visaadi config errori nu jau no pasha rma, bet liekas ka ar tiem jau pats tikshu galaa :)

 

paldies :))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...