Jump to content
php.lv forumi

Aizpildītas Formas nosūtīšna automātiski uz mailu?


zlak-s

Recommended Posts

Palīdziet, esmu pilnīgs iesācējs, man ir izveidota forma, kuru var aizpildīt lietotāji, bet......Kā var izveidot, kas jādara, lai lietotājs aizpildot Formu un nospiezot submit- vēstule nosūtas automatiski uz manu e-pastu. Kā tā var uztaisit, neizmantojot mailto: ????????

Link to comment
Share on other sites

ar mail() funkciju , kas ir automātiski iekš php + vajag smtp serveri , ja tāda nav , vari necerēt , ka tev sūtīsies emails uz epastu!

 

Ok. neizlikšos, ka īsti sapratu... lieta tāda, ka savu lapu taisu ar programmu kura neprasa nekādas programmēšanas zināšanas ir tāda Web page maker 3.0 .... un tajā ir iekļauts arī Form veidotājs......ar kuru palīdzību ir ļoti vienkārši izveidot dažādas formas, vienīgi ko neizprotu, kas man būtu jānorāda Settingos- Action:??????, Method:??????, encode type:????? lai ši forma nonāktu manā e-pastā!!!!!

lapu vēl neesmu augšupielādējis nevienā no serveriem.... bet izmantošu laikam nano piedāvātos pakalpojumus, viņi piedāvā arī SMTP pakalpojumus.... Tātad, kas man īsti jānorāda šajos jau minētajos settingos, lai mana forma nonāktu pa taisno uz e-pastu(tad kad būšu to augšupielādējis uz provaider servera)??????

 

Zinu, ka izklausos pēc galīga..... bet kautkā jau jāsāk:D

Link to comment
Share on other sites

vienīgi ko neizprotu, kas man būtu jānorāda Settingos- Action:??????, Method:??????, encode type:????? lai ši forma nonāktu manā e-pastā!!!!!

 

Action=> lapa kas tiks izmantota peec SUBMIT pogas nospiesanas

Method => POST vai GET (nav obligati ar lielajiem )

encode type => vari ielikt UTF-8 , bet vispar shis nav svariigs laucinsh, ja vien tava programminja neveic automatisku PHP (vai citu server saide skriptu izveidi)

---

Pamataa tev vajag lapu kas Apstraadas shos formas datus ...

Link to comment
Share on other sites

Action=> lapa kas tiks izmantota peec SUBMIT pogas nospiesanas

Method => POST vai GET (nav obligati ar lielajiem )

encode type => vari ielikt UTF-8 , bet vispar shis nav svariigs laucinsh, ja vien tava programminja neveic automatisku PHP (vai citu server saide skriptu izveidi)

---

Pamataa tev vajag lapu kas Apstraadas shos formas datus ...

 

 

Paldies, beidzot kāds paskaidroja man saprotamā valodā!:) Vienīgi ... kur šādu lapu var dabūt???

Link to comment
Share on other sites

Vienīgi ... kur šādu lapu var dabūt???

Uzraksti ;) ==> izmanto taadu programminju kaa Notepad.exe vai labaak NotePad++ (nu protams var arii ko Krutaaku )

 

Meklee tapat forumaa par _POST masiivu un talak php manualii par mail() funkciju ... nu nav nekas UberKruts ...

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti ;) ==> izmanto taadu programminju kaa Notepad.exe vai labaak NotePad++ (nu protams var arii ko Krutaaku )

 

Meklee tapat forumaa par _POST masiivu un talak php manualii par mail() funkciju ... nu nav nekas UberKruts ...

 

 

Neesmu pārliecināts vai to spēšu, jo man nav ne mazākās pieredzes...:( bet laikam jau būs jāmēģina..... cits jau nekas neatliek. Vai katrai formai ir jāuzraksta šāda lapa, piemēram ja man ir izveidotas 2 formas vai arī viņas var tikt apstrādātas 1 lapā? Labi lai nepavaicāju vēl ko muļķīgu jāpapēta, kā tas darāms......

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...