Jump to content
php.lv forumi

Vēlreiz Par Hostošanu uz sava PC


deadwings

Recommended Posts

tātad

 

vēlps nedaudz patestēt kā izskatās no cita pc tas ko esmu līdz šim sastrādājis :) nekas daudz bet nu vienalga (lab lab palieliities gribu)

 

zinu ka kaut kad un kaut ko esmu meeginajis hosteet caur wamp un denver bet neatceros cik taalu biju ticis un protams tad bija tikai viens pc....

 

 

tagad probleema tada ir stacionaarais PC stav bez lietoshanas (ta butu mazaakaa beeda), pie kura piesleegts ruteris...

 

pats darbojos uz laptopa kas pie tiikla tiek caur wireless...

 

nu tad luk pasakiet ka es varu palieliities ar to nieku ko esmu sastraadaajis izmantojot tikai lapsi...

 

p.s. stacionaaro pc vēlaak varētu parveidot par normalu host - kad bus vairaak laika piekjerties :)

 

bla bla zinu ka jautaajums ir ka no 4ainika, bet sodien slinkums kaut ko veel mekleet...

 

šo veelos paraleeli apguut lai nav ka tikai vienaa php ieurbies...

Edited by deadwings
Link to comment
Share on other sites

rūterim uzliec lai forvardē 80. portu uz tavu PC un viss... problēma varētu būt ja tev dinamiskā IP adrese, tad katru reizi kad kādam kas jāparāda, jāskaidro kāda adrese tev pašlaik ir :)

 

 

paldies par portu tagad zinaashu.... ta ir ka tad kad maciija par sho lietu meitenes bij vairaak galvaa nekaa 80 porta forwardeeshana.....]dinamiskaa nav un manupraat par to dinamisko arii bij kaut kur teikts - sodien lasiiju..

 

a ka tagad ar wamp vai denver konfiguraaciju - vai varbuut arii var apaci tapat konfigureet????

 

apacis instaleets pēc http://janhouse.id.lv/index.php?sadala=rak...p;id=27&v=8 šis metodes

Link to comment
Share on other sites

vispār es pats agrāk arī izmantoju savu PC kā izstrādes... beigās nopirku hostingu kur strādāt. Mājas PC gadījās aizmirst ieslēgt, dažas reizes kad bija jārāda kaut kas, mājās nets negāja, un kad nācās pa telefonu klientam saukt IP adresi kur var apskatīties... :D

2-8Ls mēnesī nav grūti samaksāt, toties problēmu mazāk...

Link to comment
Share on other sites

vispār es pats agrāk arī izmantoju savu PC kā izstrādes... beigās nopirku hostingu kur strādāt. Mājas PC gadījās aizmirst ieslēgt, dažas reizes kad bija jārāda kaut kas, mājās nets negāja, un kad nācās pa telefonu klientam saukt IP adresi kur var apskatīties... :D

2-8Ls mēnesī nav grūti samaksāt, toties problēmu mazāk...

 

 

heh nu to arii kadreiz saakshu izmantot, bet pagaidaam kameer nav kads liels projects tikmeer negribas pat tos 2-8ls maksaat.....

 

a tad kad taps projekts draugiem testeeshanas kaartiiba noderees... izskataas ka apacis jau ir arii nokonfigurets ari paradiishanai peec IP adreses....

 

 

Paldies

sleedzam ciet....

Link to comment
Share on other sites

vispār es pats agrāk arī izmantoju savu PC kā izstrādes... beigās nopirku hostingu kur strādāt. Mājas PC gadījās aizmirst ieslēgt, dažas reizes kad bija jārāda kaut kas, mājās nets negāja, un kad nācās pa telefonu klientam saukt IP adresi kur var apskatīties... :D

2-8Ls mēnesī nav grūti samaksāt, toties problēmu mazāk...

man gan liekas, ka vieglāk ir uzreiz testēt uz linux mašīnas zem galda. Lai nevajadzētu iet caur ip, tad var piesaistīt kādu domeinu.

Es sev tādu uzliku pirms diviem gadiem un vēl nebiju slēdzis ārā (ja nu tikai pāris reizes elektrības pārrāvums bija). Šodien jau gandrīz visu daru caur to kasti: SVN, Backupi, Proxy, testēšana. Un protams tas viss ir daudz lētāk, nekā virtuālais serveris vai sava kaste datucentrā (ņēmot vērā, ka tarifi sākot no 25 latiem/mēnesī).

Un daudz ērtāk, kad kaste pie sāniem.

Piemēram, tagad ņemos ar skaipa api. Un tam vajag grafisko vidi (vismaz man tā liekas). Ja man būtu kaste datucentrā, tad man vajadzētu braukt tai pakaļ, lai varētu sainstalēt to ko vajag. Lūdzu par skaipu neiet offtopikā, jo pagaidām pats neesmu līdz galam izkodis, ko tam īsti vajag.

Link to comment
Share on other sites

Vispar paslaik arii izmantoju savi 'kasti' lai atradiitu padariitos darbus.. ir noveroti saadi buutiski truukumi :

1. Nevienmer ir ieslegts (tas gan vairak attiecas uz nakts stundaam )

2. Ja klients grib kautko skatiities, tad par speelem vai Programmam kas potenciali var uzkart kompi jaizmirst :(

3. Jaudiigs kompis labi pieaudzee elektriibas rekjinu

Taatd secinajumi:

1.Izdeviigak tureet atseviskju, ne parak jaudiigu kompi kaa serveri ..

shaadam serverim nevajag neko jaudiigu, taatd taa cena var buut ~~ 100LS

(video --> visletakais, vai iebuuvetais, HDD 250 Gb vairaak nekaa nepieciesams , RAM --> cenas jau sobriid ir tik letas ka zemak vair navkur ...)

 

2. izmantot ruuteri i-neta sadaliisanai ...

Ruteru cenas arii stipri vien nokritusaas + ieguvums Warless ...

3. IZmantot Spliteri

Atkriit liekas problemas ar monitoru/peli/ klavieri

Var kompi novietot kur tas vismazak traucee ...

4. Rodas zinamas iemanjas Servera administresanaa

Tapt pats liec, apkalpo utt.. (nu par apkalposanu --> jauzliek taa lai 2 gadus var neiet klaat

 

Vispar jau naudas zinjaa sanak tas pats kas izmantot hostingu, bet ja vajadzees ko pamainiit konfiguracijaa, tad hostejoties ir papildus izdevumi ...

Link to comment
Share on other sites

nemec, serverus parasti nepaarinstalee bez iemesla .... un arii datu centraa neliek ar meerki peec gada paarinstaleet .. :)

bet ja tev maajaas staav tad reekini ka vinsh arii eed elektriibu.

piemeeram nopeerkam pc pa 100 LS (var dabuut ar intel atom 1.3 GHz cpu un tajaa platee ir viens pci slots [prieksh tiiklenes])

un te mums sanaak ruuteri.

ja serveriitim kkas notiek tad mums arii neiet inets (jo ruuteris beigts) tas ir gadiijumaa ja ir kaa ruuteris.

 

ja dabuun hostingu pa 2 ls meenesii tad: 12x2 = 24 LS gadaa

 

abiem risinaajumiem ir savi plusi un savi miinusi ...

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka reti pārinstalē. Bet skaipam vajadzēja svaigāku linuxi un neko tur darīt (ja turpina manu piemēru).

Vai arī dažreiz gadās, ka uzkarās. Nu vajag man apskatīties, ko serveris vispār rāda. Par apskatīšanu dzīvs piemērs, bet par laimi gadījas forš administrators, kurš to varēja izdarīt (tas bija manā darbā).

Es nesaku, ka man baigi vajag lai serveris būtu blakus. Bet tomēr tā ir priekšrocība. Es arī savu serveri jau gadu neesmu redzējis (fiziski).

 

Es šeit nesalīdzinu hostingu par 2 latiem un savu kasti. Te pat nav ko salīdzināt. Es saku, ka priekš normālas izstrādes, testēšanas vajag savu kasti. Ja esi biezais, tad vari vest uz datu centru.

Manas izmaksas:

1) serveris ~ 20 lati, 300mhz, 128ram, 20gb. video kartes vispār nav, pat monitoru nav kur pieslēgt...;]

2) elektrība ~ 2 lati - minu

3) tīkls ~ pats lietoju, tāpēc neskaitu

4) vieta, bēņinos - nevienam netraucē

20Ls + 2 Ls/mēnesī

 

smieklīgi 'Warless'

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...