Jump to content
php.lv forumi

Pārbaude vai klientam ieslēgts JS


anonīms

Recommended Posts

Ātrumā varu iedomāties trīs variantus:

1. variants: http://www.w3schools.com/TAGS/tag_noscript.asp

2. variants: ar JS uzstādīt kūkiju un servera pusē pārbaudīt, vai kūkijs ir uzstādīts.

3. variants: AJAX pieprasījums, kas uz servera atzīmē sesijas variablī, ka JS ir ieslēgts.

Konkrētajā gadījumā izskatās, ka izmantots <noscript> tags, kurā ir puscaurspīdīgs div's ar z-index: <ļoti liels>

Edited by fest
Link to comment
Share on other sites

Mēģinu ar pirmo variantu.

bet tiklīdz ielieku <noscript>adada</noscript> tā nekas nav. (nu nerāda to adada)

Ja sataisu <noscript><?php die('js'); ?></noscript>

 

tā vnk ir balta lapa (nu ja pēc body tad bg krāsa) (kaut arī js ir ieslēgts)

 

<script type="text/javascript">
// just a holder to check if javascript is enabled
</script>
<noscript>
<?php  die('Turn javascript on!'); ?>
</noscript>

 

kaut arī js on, izpildas die

 

Ja ar echo, tad viss ok, bet man vajag vairāk izcelt to, ka js ir off.

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

<?php die('js'); ?> noteikti nestrādās, jo parsējot jau apstāsies un pat nepaspēs aizvērt to noscript tagu.

Kur tu tajā pirmajā variantā liec to tagu?

 

P.S. Papēti tās lapas sourci- tur viss smuki ir redzams, kā tas tiek panākts ar noscript tagu.

Edited by fest
Link to comment
Share on other sites

Ātrumā varu iedomāties trīs variantus:

1. variants: http://www.w3schools.com/TAGS/tag_noscript.asp

2. variants: ar JS uzstādīt kūkiju un servera pusē pārbaudīt, vai kūkijs ir uzstādīts.

un kas notiks 2 variantaa ja JS nebuus ???

vieniigais un pareizais risinajums ir <noscript> tags , jo ja nav JS tad 99.9999% gadijumos arii visi citi iespejamie varinti ir izrubiiti, ieskaitot Kukijus...

+ musdienas ja nav JS tad ... nu iztiksim bez 0,001% klientu...

Link to comment
Share on other sites

un kas notiks 2 variantaa ja JS nebuus ???

 

Kukijs nebūs uzstādījies?

 

Es tikai uzskaitīju iespējas. Protams, ka labākais variants ir noscript tags, taču ko darīt, ja arī servera pusē savajagās redzēt, vai klientam ir ieslēgts JS?

Link to comment
Share on other sites

Kukijs nebūs uzstādījies?

Tas arii, Bet Klientam izgaziisies Viss JS skripta blakjis uz ekraana Text formaataa ...

Taa kaa Noscript tam arii domats => jebshu atkal gribas Izgudrot jaunu Riteni ??

 

A par Servera pusi ==> JS kods kas pazinjo ka viss ir OK .. (protams starp noscript tagiem )

Vai Atseviskja (tuksa ) lapa kur ir Tikai JS + tie pashi Noscript tagi kas pazinjo ka viss ir OK un var darboties talak (pliks JS redirekts)

Edit: nu jaa Reali vislabakasi laikam kaa uzinat vai klientam ieslegts JS ir tuksa lapa ar NoScript + JS redirekts ..

Un nevajag pat neko sarezgjiit .. paris rindinjas koda

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Tas arii, Bet Klientam izgaziisies Viss JS skripta blakjis uz ekraana Text formaataa ...

 

Tāpēc JS ir jāglabā atsevišķos failos vai <head> tagā, nevis iekš <body>

 

Taa kaa Noscript tam arii domats => jebshu atkal gribas Izgudrot jaunu Riteni ??

 

Šo argumentu, precīzāk, par to riteni gan nesapratu.

 

Lūdzu argumentē, ar ko mans 2. variants būtu "riteņa izgudrošana"? Ar ko JS kūkijs + <meta> refresh ir sarežģītāks par atsevišķas pirmās lapas uzturēšanu?

 

Pieņemsim, ka tu raksti lapu, kura atkarībā no tā, vai lietotājam ir pieejams JS vai nav, padod citu saturu? Piemēram, smuka galerija ar JS izmantošanu vs pliki attēli? Protams, ka to var arī paveikt ar unobtrusive JS, tas bija tikai kā piemērs. Tavā variantā sanāk tā, ka ja lietotājam nav ieslēgts JS, tad sūtam viņu dillēs, nevis mēģinam pielāgoties lietotāja browserim.

 

Pie tam- nevēlos, lai tā izskatītos pēc piesiešanās, taču kopš kura laika ir stilīgi rakstīt ar Mixed case Letters? Es kaut ko esmu palaidis garām interneta attīstībā?

Link to comment
Share on other sites

Šo argumentu, precīzāk, par to riteni gan nesapratu.

Ar ko JS kūkijs + <meta> refresh ir sarežģītāks par atsevišķas pirmās lapas uzturēšanu?

Pie tam- nevēlos, lai tā izskatītos pēc piesiešanās, taču kopš kura laika ir stilīgi rakstīt ar Mixed case Letters? Es kaut ko esmu palaidis garām interneta attīstībā?

Ar 'riteni' bija domats ka Laikos kad JS klientam bija labi ja 20% gadijumos tika smuki izmantots (un joprojam) <noscript>

 

Ar ko sarezgjiitaajs? ta Jaraksta skripts kas ievada kukiju + PHP parbauda vai ir .. VISMAZ 2 faili ..

neskjiet ka JS refresh + <noskript tags ir MAX 8 rindinjas ieskaitot standarta HTML 4 rindinjas??

<html>
<body>
<script type="text/javascript">
window.location.href="?bla=true";
</script>
<noscript>Your browser does not support JavaScript!</noscript>
</body>
</html>

+ PHP gala parbaude MAX 8 rindinjas

if(isset($_GET['bla']=='true'))
{
echo ' Ir ir Seit tas Java Scriptcc';
}
else
{
echo 'Ej ka ..'
}

Saki ka maksii sarezgjiiti ?? Varbuut iestot kukijus ir vienkarsaak ???

--

Par lieliem maziem burtiem dazos vardos ... 'Klavieres' gljuks & drukasanas atrums => park nogruziita sitema taa kaa dazreiz sanaak 'KAs Un ' utt :( ..

Par parejiem SPECIALI (lasi / saproti ka KLIEDZU , un taa arii domaju )

 

edit: ir jau vel viens variants kas atsijaas visus Scriptus netbalstoshos brauzerus :)

primitiivs /* te nekas nenotiek */

JS shamo ignorees (kaa arii jebkura skriptesanas valoda (nu gandriiz jebkura) )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

sourcē jau redzams, kā tas panākts

<noscript><div id="noscript-bg"></div><div id="noscript-text"><b>This site makes extensive use of JavaScript.</b><br />Please <a href="https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=12654" target="_blank">enable JavaScript</a> in your browser.</div></noscript>

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, es saku, ka ir tāds variants ar cookie. Tu uzreiz bļauj pretī, ka tavs variants ir n-reizes īsāks, labāks, un vēl daudz visādu mistisku argumentu.

Kur es saku, ka mans variants ir labāks? ES TIKAI SAKU, KA ES IEDOMĀJOS TĀDU VARIANTU! Katram ir pašam jāizspriež, kuru variantu viņš izmantos.

Tu vispār lasi, ko es rakstu?

Tavā variantā sanāk tā, ka ja lietotājam nav ieslēgts JS, tad sūtam viņu dillēs, nevis mēģinam pielāgoties lietotāja browserim.

Manā variantā sanāk, ka ja lietotājam nav JS, tad vēl var kaut kā pielāgoties browsera iespējām, taču tavā variantā ja JS ir off, tad vispār nekas netiek rādīts (paziņojums: "Lūdzu ieslēdziet JS vai dabūjat JS-enabled browseri" neskaitās)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...