Jump to content
php.lv forumi

Uztaisīšu vienkāršas lapas


tomaac

Recommended Posts

Labprāt izpildītu kādus vienkāršu web-lapu pasūtījumus (gan PHP, gan .NET). Šobrīd man ir tukšs "portfolio", bet gribētu tādu izveidot un iegūt praktiskas iemaņas darbā ar reāliem uzdevumiem. Tādēļ piedāvāju uztaisīt "vienkāršas" lapas tikai par 10Ls (tas ir tīri simboliski).

Varbūt kādam ir arī kādas atsevišķas konkrētas lietiņas taisāmas, kuras es varētu uztaisīt arī par brīvu...

 

Tā teikt - gribas praktisku treniņu...

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ piedāvāju uztaisīt "vienkāršas" lapas tikai par 10Ls (tas ir tīri simboliski).

Varbūt kādam ir arī kādas atsevišķas konkrētas lietiņas taisāmas, kuras es varētu uztaisīt arī par brīvu...

Njaa Kriize :(

Cenas kriit Katastrofaali ... nesen vel bija 20 LS tagat jau 10 (un varbuut par briivu)

Ka tik nakamnedelj nav pasam japiemaksaa, lai tik buutu ko dariit ....

-----

tomaac --> Nu izdomaa projektu, saac taisiit un pieredze paraadiisies ...

Buus gan pieredz, gan portfilio nebuus tuksh, (ne visus projektus Driikst likt savaa portfilio) , gan pasam prieks par paveikto..

Bet piedavat stradaat par simbolisku samaksu :(

Kautgan .... maciibu noluukos var arii taa...

Link to comment
Share on other sites

Par velti nekad nevajag taisīt lapas (izņemot, ja tie ir tik tuvi paziņas, ka tur ir savas intereses). Par velti strādāt - nu tas ir velti darīts.

Otra lieta ir tā, ka šitādi kadri čakarē tirgu pamatīgi. Jau tā apstākļi ir drūmi, vēl atrodas vergi - pazemo ne tikai paši sevi, bet arī čakarē citiem dzīvi, jo atradīsies tagad tādi, kas iedomāsies, ka darbs un zināšanas neko nemaksā...

 

P.S.

Izdomā ideju un taisi pats savu projektu - tas būtu DAUDZ LABĀK, nekā taisīt kādam citam projektu par velti. Hostings neko dārgi nemaksā, bet toties projekts piederēs tev.

Edited by WebStandarts
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...