Jump to content
php.lv forumi

RoyalHosting


Rihijs

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rihijs ( a.k.a game1993 ) , vai tiešām tu uzskati šī foruma dalībniekus par tik debīliem ?

Ar 'game1993' vārdu izveidotais post ir vienkaši nožēlojams mēģinājums kaut ko reklamēt.

Ārprāts.

 

Pat tiigjreens tik zemu nenolaidās (vismaz es neatminos tādu gadījumu).

 

Ar šo, ļoti cienījamā persona, tu biji domājis to, ka es esmu Rihijs vai ka? :DJūs varbūt domājat, ka es te kādu aizstāvu, bet nē... Es patiesībā vienkārši iesaku jums netēlot te pārgudros vai vēl sazin kādus, bet vienkārši atbalstīt arī šo firmu....

Link to comment
Share on other sites

.. bet vienkārši atbalstīt arī šo firmu....

Ne tajā lapā, pamēģini šeit to iepostot - http://www.icrc.org

Ja man vajadzētu hostingu, tad atbalstīt kārtējo firmu ir pēdējais kas man interesētu.

 

Tagad krīzes laikā sākt weba hostēšanas biznesu? Tepat katru nedēļu darba sadaļā kāds meklē darbu, tāpēc baumo, ka tagad ir īstais laiks, lai par parādu piedzinējiem pārkvalificētos.

Link to comment
Share on other sites

Atkārtoju pēdējo reizi, šis bija pagaidu dizians nebija nemaz plānots palaist ar šito dizianu tiek veidots jauns smuks un labs html dizains, kur nebūs nekādi pretīgi wosi un PayPal...

 

P.S. Tas paypal ir domāts, ka ir iespēja arī samaksāt ar PayPal...

Link to comment
Share on other sites

Jā, es redzēju arī to topiku, kur pa 60ls kāds taisīs tev "super-duper" dizainu.

Protams, 60ls ir pietiekami liela nauda studentam, tīnim vai kas nu esi Tu (arī man 60ls ir liela nauda), bet php koderim tās ir 6 darba stundas.

 

P.S. ja godīgi mani neinteresē, kas Tev tur taisās, es tikai došu Tev labu padomu - Jaunam uzņēmumam ir vajadzīgas perfektas atsauksmes.

Nebija vērts palaist "uz fikso" kautkādu huiņu(pat neteiksim huiņu, jo lapa izskatās +- solīdi, ja nebūtu to wos reklāmu utt).

Varēji droši pagaidīt to "jauno dizainu", salikt tos sertifikātus, visu sataisīt, 10x notestēt zem visiem iespējamajiem web-browseriem un tad lēnam, pieklājīgi, ar lielu darbu un atsaucību no Tavas puses iekarot cilvēku simpātijas.

Tagad tas būs 3x grūtāk izdarāms.

GL

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

×
×
  • Create New...