Jump to content
php.lv forumi

RoyalHosting


Rihijs

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaut kāda gļukaina tā lapa... kreisā pusē uz linkiem spiežot nekas nemainās +

DRĪZUMĀ ŠEIT BŪS PIEEJAMA CS SERVERU ĪRE..

+

Lai iegādātos hostingu vai uzzinātu, ko vairāk par hostingu un tarifiem, lūdzam izvēlēties Jums visērtāko sazināšanās veidu un sazināties ar mums!

 

WTF? es gribu savadīt webā visu ko man vajag, kādēļ man jāraksta meilu vai jāzvana lai izskaidrotu ko man vajag... tad es uz nano aiziešu, tur vismaz reģistrācija ir ok.

 

sorry, professionālais kretīnisms...

Link to comment
Share on other sites

v3rb0, kāpēc scameri? VIenkārši nav mācējuši pareizi paši sertifikātu uztaisīt, tāpēc viņu kontrolpanelī nevar iekļūt.

www.royalhosting.lv:443 uses an invalid security certificate.

The certificate is not trusted because it is self signed.

The certificate is only valid for <a id="cert_domain_link" title="royalhosting.lv">royalhosting.lv</a>

(Error code: sec_error_untrusted_issuer)

Tiesa, hostingam jau pienāktos sertifikātu pirkt, nevis savu ģenerēt.

Link to comment
Share on other sites

Kā var paša parakstīts sertifikāts būt pirkts? Pie tam ar dīvainām Organization un Organization Unit vērtībām (XX). Jā, nepavisam nav aizdomīgi. Mums visiem droši vien masveida gļuki rādās.

Tak sertifikāta jēga jau tāda, ka to izsniedz uzticamas kompānijas, kuras ir sertificētas/licencētas (nezinu kā to korekti sauc) to darīt. Ja jau katrs varētu parakstīt sev valīdu sertifikātu, tad, piemēram, bankām būtu lielas problēmas nodrošināt interneta banku drošību.

 

http://img185.imageshack.us/img185/2229/royalfailoo6.png

Link to comment
Share on other sites

#21 mefisto @ 2009.01.17 22:24

 

Rihijs rakstīja:

:D neesmu neko aizliedzis tas nav mans hostings, bet gan cita RIharda!

 

RihardsB rakstīja:

oo... :D labi ka atradu, vismaz zinu ko domā...

PS. es esmu tas īstais

 

.. emm .. Tu drošvien neaizdomājies, ka moderi var redzēt tavu IP.

 

EPIC FAIL !

 

http://datuve.lv/forums/58178/Labs_un_lets_php_hostings/

 

Meli jau nu gan nebūtu tas, ar ko vajadzētu sākt biznesu...

Link to comment
Share on other sites

Man arī šajā firmā ir hostinga plāns starter un es esmu ļoti apmierināts ar viņa darbību. Administrācija arī ir atsaucīga... Viņi pat man palidzēja, kaut vai tas nebija viņu darbs (tieši palīdzēt par to tēmu). Kontrolpanelis ir diezgan saprotams un ērts. Protams, ka uzņēmumam ir arī savas nepilnības, bet kuram tad jaunam uzņēmumam, kas ir tikko atvērts tādu nav? Tas taču ir pilnīgi normāli, ka jauniem uzņēmumiem ir arī savas nepilnības. Par uzņēmumu varat neuztraukties, jo viņiem ir lieli mērķi, uzņēmums ir reģistrēts (pārbaudīju), varbūt, daudzi no mums zin cik maksā jauna uzņēmuma reģistrācija, tāpēc nedomāju, ka viņi tērēja tādus līdzekļus, lai tikai kādu apkrāptu. Uzņēmumā viss ir pilnīgi likumīgi... ;) Tāka iesaku lietot šo hostingu - http://www.royalhosting.lv ,jo zinu cik ļoti ir nepieciešami apmeklētāji šajā gadījumā klienti jauniem uzņēmumiem... ;) Un sākumā izmeiģiniet viņu nevis sākat kritizēt, jo nejau baigā nozīme ir viņu mājas lapā vai tekstos, kas tajā rakstīti, bet gan tajā, ko sniedz pats uzņēmums. Šajā gadījumā tas ir - Hostinga kvalitāte, ātrums, cenas un apkalpošana (piedodies, ja kaut ko izlaidu). Tākā cienīsim arī citu uzņēmumus, jo ja tev vēl nav kāds, tad varbūt arī te kādreiz tāds būs un tu arī negribēsi, lai par tevi spriež pirms nav redzējuši! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kas tas ir par tādu sertifikātu ar licenci, kuru var sajaukt?

Un kā tas ir - garmtech.lv nav sertifikāt? Ir gan, tik tas piesaistīts kautkādiem subdomēniem, tāpēc nevajag pa tiešo vērt vaļā rootu caur https protokolu. Viņiem izdevējs vismaz nav viņi paši, bet gan "Equifax Secure Global eBusiness CA-1". Un šis izdevējs by default ir browseru sertifikatu sarakstos (FF3 un IE7 vismaz).

Tā ka domā, ko runā Rihij. Vai tu maz pats apjēdz, kam domāti SSL sertifikāti un kā tie darbojas? (hints: tie nav domāti tikai atslēgas ikoniņas parādīšanai browserī)

Link to comment
Share on other sites

Rihijs ( a.k.a game1993 ) , vai tiešām tu uzskati šī foruma dalībniekus par tik debīliem ?

Ar 'game1993' vārdu izveidotais post ir vienkaši nožēlojams mēģinājums kaut ko reklamēt.

Ārprāts.

 

Pat tiigjreens tik zemu nenolaidās (vismaz es neatminos tādu gadījumu).

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...