Jump to content
php.lv forumi

regulārās izteiksmes


Klez

Recommended Posts

Netieku galā.

 

ir teksts kurā ir adrese <a href="/saite/uz/lapu.php?kkas=citskas">Lapa 1</a> un teksts teksts teksts teksts <a href="/cita/saite/uz/citu/lapu.php?kkas=citskkas"></a> te atkal teksts

un te cita saite <a href="http://example.com">example</a>

 

vajadzeetu ar regulaarajam izteiksmeem idabuut linku un tekstu starp <a> tagu kur href daļā ir lapu.php

 

mēgināju šitā: /<(a.*) href="(.*?)"(.*)>(.*)(<\/a>)/

bet neprotu norādīt lai href daļā viņš meklē lapu.php

Link to comment
Share on other sites

a kas standarta PHP stringu apstraades f-jas jau atceltas, ka jaizmanto regularas_izteiksmes??

Kas ir krietni lenakas par stringu apstrades f-jam ...

 

skatiit strpos() --> atrast vai vispar ir

str_replace() nomainiit substringu ...

Un kaada x peec vel vajag regularas_izteiksmes ??

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, es agrāk izmantoju strpos un citas līdzīgas funkcijas, jo vienkārši nemācēju regex. Tagad pārsvarā cenšos izmantot regex. Tāpat reāli to sanāk izmantot vietās, kuras izmanto relatīvi maz (admina panelī, pie dažādiem insert, update). Tāpēc es to neuzskatu par īpašu servera noslodzi, it īpaši, ja ņem vērā tā uzrakstīšanas laiku.

Link to comment
Share on other sites

es agrāk izmantoju strpos un citas līdzīgas funkcijas, jo vienkārši nemācēju regex.

Pamatojums kaapeec??? Un uzrakstisanas laiks ir lielaks nekaa standartgadiijumaa , gluzji vienkarshi vairak simbolu (ja nenjem veera ka tomer ir japadomaa un vairak japatestee) ..

edit: un servera noslodzi tomer janjem veera vienmer, gluzji vienkarsi taa apsveruma peec ka tas pieradina domat par to ...

piedevam kapeec lieki sarezgjjit kodu, ja var vienkarsaak un efektiivak ?? taapec ka tas ir 'smukaak' ?

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...