Jump to content
php.lv forumi

Problēma ar php/xml priekš shotcast


Dj_L@tvian

Recommended Posts

Sveiki, lieta tāda ka droši vien problēma nav īpaši liela, tikai es viņu nevaru atrast...iespējams esmu galīgs kirpičs , tapec domaju ka varēsiet man palīdzēt...

Uzliku uz AppServ mazu lapiņu un gribējās ietestēt vienu skriptiņu priekš radio statusa parādīšanas mājaslapā, viss ir visnotaļ pozitīvi, bet izmet kautkādus mistiskos errorus...pašlaik esmu apstājies pie tā , ka man norāda uz tieši Šo failu => http://paste.php.lv/98f8e0fa70a37af8109874...99a76d?lang=php

 

un izlamā mani šādiem vārdiem:

 

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 7

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 7

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 34

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 34

 

Parse error: syntax error, unexpected '>' in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 83

 

varbūt varat izglābt mani īpaši nelamājot?

Link to comment
Share on other sites

1.kart parliecinies vai tev ir noraadiits hosts uz kuru gribi konekteeties..

skaties kas dziivo mainiigajaa $host

2. nonjem Aizliegumu izvadiit kljudu @ simbolu

// 6 $fp = @fsockopen("$host", $port, &$errno, &$errstr, 30); //open connection //

un tad jau skaties kas talaak ...

Link to comment
Share on other sites

1.kart parliecinies vai tev ir noraadiits hosts uz kuru gribi konekteeties..

skaties kas dziivo mainiigajaa $host

2. nonjem Aizliegumu izvadiit kljudu @ simbolu

// 6 $fp = @fsockopen("$host", $port, &$errno, &$errstr, 30); //open connection //

un tad jau skaties kas talaak ...

 

 

Tālāk nav nekā diži labāka :(

 

izmet sintakses kļūdu :

 

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 7

Link to comment
Share on other sites

kas tas par sešinieku piektajā rindiņā?

 

Ja godīgi nav ne jausmas :D , bet pat viņu izņemot uzrāda:

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 5

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 5

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 32

 

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 32

 

Parse error: syntax error, unexpected '>' in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 81

Link to comment
Share on other sites

Tā tik tālu nu būtu 5 un 32 rindiņu izlaboju, viss takā normāli, bet kā Tu teici 60 rindiņā ieliekot pēdiņas...

 

User-Agent: SHOUTcast Listener Stats (author: [email protected])(Mozilla Compatible)\r\n" .

 

 

Man uzrāda...

 

Parse error: syntax error, unexpected ';' in C:\AppServ\www\scastxml.php on line 68

 

68 rindiņa izskatās šadi...

 

$y=0; //dummy variable for while loop

 

 

Edit:

 

 

Paldies par palīdzību, visu salaboju ;)

Edited by Dj_L@tvian
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...