Jump to content
php.lv forumi

Credit Card reģistrācija


kasparitos

Recommended Posts

Sveiki. Man ir modulis Credit Card v2.05 . Es vēlējos uzzināt kur es varu ierakstīt ,lai uz manu karti skaitas nauda, kad klients noreiķinas.

LR par Karshu norekjiniem atbild FirstData (vecais nosaukums BankServiss) , par katru konkretoo Internetbanku , pati banka.

 

Ja ieliksi lapaa kautkaadus skriptu un saksi prasiit klientiem krediitkarshu informaciju, Bez attieciigiem liigumiem:

1. Nekaadu naudu tapat nedabuusi

2. Viegli iedziivosies Ljoti Nopietnas nepatiksanas --> Ups to KriminalLietai ...

--

Link to comment
Share on other sites

bet viņi pēc tam palīdz moduli uzstādīt,vai tas pašam jādara ?

Paliidzes ja vien pareizi vienosies ( samaksaasi ) + nedomaa ka varesi izmantot Jau Esoshu moduli , visticamak ka naksies to partaisiit.

Labakajaa gadijumaa varesi izmantot kaadu dalju no jau esosa...

pamataa ir 2 galvenaas prasiibas

1. Trusted Sertefikaats

2. garantija ka tiesham pardosi preci pakalpojumu Kas ir Nav aizliegts ar Likumu

 

Nu un protams Runaas ar tevi tikai tad ja buusi Juridiska persona (ar privatpersonam Vinji nekaados darijumos neielaizaas)

Atceries kaa buus arii menesa maksa + vienreizeeja maksa par pieslegsanu sisteemai ...

Link to comment
Share on other sites

un te pēkšņi visa cilvēka vēlme par šo lietu pazudīs

 

Samaksāt par IBIS klienta paketi - Maksā iekļauts: pieslēgums IBIS serverim - 200 Ls + PVN(vienreizēja), abonēšanas maksa - 10 Ls + PVN (mēnesī), darījumu apstrāde - % no apgrozījuma (to nosaka banka)
Link to comment
Share on other sites

4e4en --> taa summa jau nav nekaada gigantiskaa, ja vien tiesam ir ko tirgot...

Vel jau papildus nak samaksa par Trusted sertifikatu --> FirstData sajaa zinjaa ir sameraa piekasiiga, taa kaa var pierekjinat vismaz kaadi %ls menesii klat par sertefikatu un bankas procenti parasti ir: " no/liidz Bet ne mazaak Kaa " un pedejais ir vismaz paris santimi par darijumu (parasti kaadi 5-50 ) .

No taa var secinaat ka izdeviigi kautko pardot ar kartem ir ja dariijumi sasniedz vismaz 100Ls menesii un viena darijuma vertiiba nav mazaaka par 1 Ls

Ja njem SMS norekjinus tad tie tacu arii noeed gandriiz 50% ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...