Jump to content
php.lv forumi

Par nano


Recommended Posts

Esmu dzidējis nostāstus, ka garmtech ar r57 varot tikt pie citu hostinga lietotāju failiem

Tikai ja Jūs paši atļaujat (ar attiecīgiem permissijam) citiem lietotājiem lasīt vajadzīgo failu/direktoriju. Ja 'group/others' nevar lasīt failu, tad neviens nevarēs tos nolasīt, bet līdz ar to jūs paši varēsiet tos failus rediģēt, lasīt un palaist (piem. kā php failu).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Supports kā jau supports. Ir bijuši labi un veiksmīgi gadījumi, ir bijušas problēmas, kuras atrisināt nepalīdzēja, ir bijušas problēmas, kur man bija jāpierāda ka vaina viņu pusē, nevis manā. Nu bet cena pārspēj citus - tā ka ...

http://order.1and1.com/xml/order/Hosting;j...amp;__lf=Static

http://www.bluehost.com/

 

Tev šķiet, ka 2.49$ mēnesī par 6 mēnešiem, pēc tam 4.99$ mēnesī, ir augsta cena par 120 GB? Bluehost vispār piedāvā iespaidīgus parametrus par 6.95$ mēnesī. Garmtech.lv jēga ir ņemt tikai par 4.95 Ls mēnesī (2GB), jo zemākajam tarifam nav datubāzes.

Link to comment
Share on other sites

bluehost kā visi pārējie šārētā hostinga piedāvātāji neļauļ glabāt failus:

https://www.bluehost.com/cgi/info/terms.html

15. Backup Storage. BlueHost.Com offers its Services to host web sites, not to store data. Using an account as an online storage space for archiving electronic files is prohibited and will result in termination of hosting services without prior notice.

Link to comment
Share on other sites

Web Developer, arī bekupus tur nevar glabāt. Tu tos noteikumus izlasīji?

tas hostings ir paredzēts privātpersonām un maziem uzņēmumiem, nevis enterprise hostings.

un viņi arī izmanto sesijas lai skatītos kas tavā lapā nāk un iet un ko tu dari admin panelī.

 

BlueHost.Com does NOT provide unlimited space for online storage, backups, or archiving of electronic files, documents, log files, etc., and any such prohibited use of the Services will result in the termination of Subscriber's account, with or without notice.

Link to comment
Share on other sites

nē, nav man bijusi pieredzē. bet tāds ir šāred hostinga princips. (pēc iespējas vairāk klientu uz vienas kastes)

citur pat nav iespējams uzkopēt uz hostinga media failus.

un cik es skatījos ka viņiem backup arī nav ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Welcome to the real world, bluehost atslegs jums kontu pie pirmās izdevības (ir konkrēti gadijumi) , 1and1 ? :D mhm lika pagaidit, woano ir tikpat kruts ka eclub.lv , un lai es ņemtu kkādu hostu kur man skriptiem tikai gigs vajadzīgs bez mysql db neierobežotā skaitā ? ka tad. ;) nano lietoju jau gadu, ir bijušas domstarpības, kas tika attiecīgi atrisinātas, un otrkārt, ja zvanīsiet, viņi ņemsies ātrāk, mailus nevar fiziski katras 5 min izkontrolet ;) uptime ir bijis visu laiku labs (man ap 100 hostiem dienā uz 1 lapu, kopā man viņas kkādas 8 vienā panelī) . Ta kā nano ne velti ņem... Vēl viens variants ir ctts.lv... Ari kautcik jedziga pieredze, bet ja gribat bezmaksas un kcik stabilu, ejam uz truefreehost.com ;) basta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...