Jump to content
php.lv forumi

Pieredze ar Gold.lv


Dāvis M

Recommended Posts

Hmmm Gold.lv nelietoju, bet lietoju www.pro-hosting.lv izvēlējos tāpēc ka: 1. Nava minimāla apmaksas perioda. 2. Par 1,50 Ls 500 MB. Uz MySQl nava limita uz epastiem ari nava limita. 3. Stāv iz servera Cpanel kas ļauj pašam pārvaldīt man iedalito hostingu sākot no epastu radišanas beidzot ar datu bāžu izveidošanu kādas gribu un kad gribu. 4. Pluss uzrakstot uz support pats varu veidot savu tarifu plānu. Bet tā ir mana pieredze un manas domas. Līdz šim lietoju citas firmas hostingu nepatika tieši support darbība, kas par firmu neraksīšu negribu aptraipīt firmas vārdu. Varbut kautkam viņa škiet super. Pats galvenais ir izvēloties hostingu 1. stabilitāte 2. support reakcijas laiks 3. cik daudz ir man ļauts darīt uz hostinga ar man piškirto vietu. 4 protams cena par pakalpojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Raimiks, limits noteikti ir.

Tas vareetu buut shaareetais hostings.

visticamaak ka epasts ir iekljauts diska vietaa

palasot FAQ:

Kāpēc nevaru saņemt e-pastus?

Iespējams, ka ir pārpildīta Jūs epasta adreses kvota. Ja kvota ir pārpildīta, jālūdz web vietas pārvaldītājam, lai palielina kvotu.

Ja vieta tomēr nav pārpildīta, sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu.

 

pasham gan nav bijusi ar vinjiem dariishana ..

bet izskataas ka tas ir datateks.lv/serveris.lv hostings ...

Link to comment
Share on other sites

Par to [email protected] es pats arī NIC.lv atradu, bet negribēju taisīt šiem anti-reklāmu :D

Klez, kas Tev liek domāt, ka pro-hosting.lv ir saistība ar Datateks?

 

P.S. Pagaidām tas hostings turas uz urrā - neviena outage pa nedēļu nav bijis ne webam, ne MySQL (vismaz neviena, ko būtu pamanījis čekotājs, kas darbojas reizi pusstundā) :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...