Jump to content
php.lv forumi

Ierakstu izvilkšana no db sortējot pēc dienas/menesha/gada un uzņemuma


astere

Recommended Posts

Ok, ir uztaisīta datubāze, par kuru neiedziļināsos, php kods ir šāds: Links

 

Viss itkā būtu forši, bet viss pasākums darbojas, ja tiek likvidēts ieraksts pieprasījumā (firmas_id='$firmas_ids'), respektīvi darbojas viss tik tālu, kamēr notiek sortēšana pēc dienām un mēnešiem, gadiem, bet tiklīdz jāiekļauj kāda firma ar konkrētu id tā ir čau, pieprasījums darbojas tikai iekš phpmyadmin, cik noprotu kļūda ir šeit: while ($row = mysql_fetch_assoc ($result5)) , kāds var iemest man ar akmeni vai novirzīt uz pareizo domu?

 

P.S. zinu, ka ir nekārtība ar linkiem un lid=lv,kur vajag atrasties mainīgajam uz valodas izvēli un t.t. , bet sīkumus labošu vēlāk, pašreizējajā situācijā nepieciešams pareizi pārtaisīt šamo

p.s. datumi glabājas "nedatumu" laukos konkrētu iemeslu dēļ ... date un datetime lauki jau ir, bet tie ir citiem mērķiem

Edited by astere
Link to comment
Share on other sites

diezgan smags kods... tur vispār ož pēc viena SQL...

kamdēļ X-reizes vēl mainīgos izmantot un assoc, ja var izmantot kā object...

 

select * from zvani inner join primarie_dati P ON P.id = Z.firmas_id
outer join lietotaji L ON L.id=Z.nodots

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

aleksej, izprintēto lasījumu parāda korekti un ievadot iekš phpmyadmin parāda vajadzīgo lauciņu

=====

delfīn, smags kods, jo es vienlaicīgi cenšos iemācīties gan php, gan mysql, gan css nemaz nerunājot par citām lietam, bet paldies, pamēģināšu tavu vaicājumu

---------

andris_ip, kārtošanu es lēnām cenšos veikt :P

--------

Link to comment
Share on other sites

Delfin, paldies par piemēru, centīšos izmantot (iebraucu tava piemēra būtībā) , bet dotajā gadījumā iet runa par piekto pieprasījumu, kurš ir pareizs, bet izvade nenotiek.

 

emm, tavā piemērā es sapratu ka tu ar vienu pieprasījumu paņēmi trīs manas tabulas, kur nomarķēji ar simboliem (P.Z.L.), bet kā rakstīsies ja vajadzēs 4 tabulu un piekto? (domāju pēc inner join/outer join) + kurā momentā tiks liktas vienības and/or un t.t. (ja piemēram vajadzēs to visām tabulām) ? ok, vari neatbildēt, mēģināsu izgūglēt

Link to comment
Share on other sites

emm, tavā piemērā es sapratu ka tu ar vienu pieprasījumu paņēmi trīs manas tabulas, kur nomarķēji ar simboliem (P.Z.L.), bet kā rakstīsies ja vajadzēs 4 tabulu un piekto? (domāju pēc inner join/outer join) + kurā momentā tiks liktas vienības and/or un t.t. (ja piemēram vajadzēs to visām tabulām) ? ok, vari neatbildēt, mēģināsu izgūglēt

 

sākums:

http://datubazes.wordpress.com/2008/02/11/sql-join-i/

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

ievēroju, ka ātrumu tas īpaši nav veicinājis

izdrukā 100x100 un no 10 threadiem (ar apache bench..), tad parunāsim par servera noslodzi.

Tā ir klasiskā iesācēju domāšana - "ai priekš manis ok, ai tur maz datu, neviens jau neizmantos to skriptu, un vispār man ir slinkums"...

Link to comment
Share on other sites

delfīn, katru dienu tiek pievienoti ~ 5-10 ieraksti, uz doto momentu ir jau ap 900 ierakstu (uz localhosta, bail skatīties kas ir uz servera), varbūt arī es taisu pa savam, toties to izmanto :), bet joprojām neiebraucu, kāpēc nestrādāja vecais pieprasījums - šķiet, ka vajadzēja strādāt, bet ir ok. paldies visiem,vismaz esmu sapratis, ka daudzkas jāpārtaisa un ļooooti daudz jāmācās :)

---------

Ghenis, ir jau kopā 3 lauki, divi date un viens datetime konkrētajā tabulā , pārējās ir pa divi date lauki, kopā ir 38 tabulas, bet bija nepieciešams uztaisīt arī parastos lauciņus, šķiet, ka tomēr būs jāiemācas izvilkt no date lauka tikai mēnesi vai datumu ārā un iebāzt to option' ā :/

Edited by astere
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...