Jump to content
php.lv forumi

PHP Ielogojās Citas lapas formā ?


ntw

Recommended Posts

Viens īss jautājums.

Kā ar PHP Nolasīt attālinātas vientnes informāciju un izmantot Formas.

Piemērs:

Atveru manalapa.php , ierakstu input laukā "zeķes", manalapa.php ieiet google.lv meklēšanas laukā ievada "zeķes" un atnes man atpakaļ pašu pirmo rezultātu ko google pateica.

 

Cik reāli un kā apmēram ?

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no tā, kā tajā otrajā lapā formas dati tiek postēti, ja ar GET parametriem, tad īzī:

 

$lapas saturs = file_get_contents (http://citalapa.lv/?parametrs=<tas ko ievadīja formā>)

un pēc tam ar string f-jām dabūjām ārā to, ko vajag.

 

Ja ar POST tiek padoti dati, tad ir biki sarežģītāk, visjēdzīgāk gan jau to var menedžēt izmantojot curl (http://lv.php.net/curl) f-jas, bet ja curl nav pieejams, tad var arī izmantot citas metodes kā POST datus padod kāda lapai un saņemt rezultātu, google pateiks precīzi kā.

Link to comment
Share on other sites

Nu par cik es domāju vairāk tabulāros lasījumus lasīt,tad domāju ka varētu mēģināt palasīt to simplexml ( protams ja tam nebūs pretenziju pret tabulām... ) Un regulārās ekspresijas tagad ar varētu paskatīties...

 

 

Un par to ielogošanos. Hm. Pat ja es iemācos uztaisīt POST svešā lapā ar PHP, kā saglabāt tās lapas kukiju / pieturēties pie sesijas lai neizmet. Vai arī tas notiek automātiski ?

Link to comment
Share on other sites

Nu cookie saglabāšana jau nav nekāda dižā raķešu zinātne. Parasti pietiek vien ar to, ka tu servera atgrieztajos datos pieglabā visus Set-Cookie: datus un tos pašus arī padod atpakaļ serverim.

 

Attiecībā uz curl - neesmu pārliecināts, ka visi hostētāji viņu dikti aktīvi piedāvā visiem, kam vien sagribās. Tāpēc vienkāršā gadījumā patiesībā pietiek ar fsockopen, fputs, fread, fclose.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izdomāju ka nav vērts jaunu topiku taisīt, jo tēma jau +/- tā pati.

 

Ar CURL Ielogojos citā lapā. Iemetu html sourci mainīgajā, un veicot echo ar pāris str_replace man ir tā pati lapa manā adressē. Yay.

Tagad ir problēma ar datu nolasīšanu. Kods laikam nav valīds, jo simpleXML atteicās viņu saprast.

Man vajag nolasīt specifisku vietu no lapas. Nu apmēram tā:

 

Kā izdarīt tā:

 

Lapa No kuras lasu:

<html>
<head>
</head>
<body>
<table>
<tr> 
<td> Cits teksts </td> 
<td> Un Citsteksts </td> 
</tr>
</table>
<div id="z">
<div class="c"> Blah <div>buh </div></div>
<div class="c"> Bluh </div>
<div class="c"> Bleh <div>buh </div></div>
<div class="c"> Blih <div>buh </div></div>
<div class="c"> Blauh </div>
</body>
</html>

 

Kā no tā dabūt šo te:

$array[0] = "Blah";
$array[1] = "Bluh";
$array[2] = "Bleh";
$array[3] = "Blih";
$array[4] = "Blauh";

 

 

p.s. Kaklz - man ir paveicies ka ir sava kaste, takā es sev CURL atļauju izmantot, tad viss ir štokos :]

Edited by ntw
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...