Jump to content
php.lv forumi

javascript sum textbox value


LorDRameX

Recommended Posts

Iespējams ka nekas ūber sarežģīts, bet esmu krietni piemirsis javascript lietošanu :)

 

vajag spērienu pareizajā virzienā :)

 

ir kolonna ar < input type="text" > kuros jāievada daudzums piemēram "2" , "3" ,"4" un ir lauciņš kurā onchange summē šīs ievadītās vērtības.

 

varbūt kādam ir kas gatavs jau

pagaidām cenšos atcerēties un pats uzrakstīt bet neveicas tā kā gribētos :) any links uz info vellkomēti

Link to comment
Share on other sites

<script>
var skaits=0;
function bla()
{
 skaits=skaits+document.getElementById('laiks_x').value;
document.getElementById('vertiba').value=skaits;
return false;
}
<input type="text" id="lauks_x" onchange="bla(); return false;">
<input type="text" id="vertiba">

Aptuveni shaadi ..

Pie onchange vajag aiz pasha JScripta return false; savadak dazji labi brauzeri iemanaas parlaadeet lapu ( skjiet ka taa bija viena no Operas versijam )

nu un pasaa funkcijaa arii ..

to skaits var arii nepadot pa tiesho, jo tas mainiigais ir augstaaka liimenja ..

Link to comment
Share on other sites

pirmā dzirdēšana, ka uz onchange pārlādētos lapa

Pasham ir nacies saskarties.... Taa kaa Kops taas reizes Sho strikti ieveroju ...

Kad pie liela JavaScript blakja .. nevareju saprast kaadelj Opera aiziet Restartaa

( a mozh taa nebija Opera :( Godiigi teiksu neatceros .. varbuut tas bij Safari .., Bet nu fakts paliek fakts .. ir situacijas kad lapa tiek norefreshota ..)

 

 

aa nu vispaar tavs varaints pat labaaks .. Es atrumaa rakstiju ... Un nepaskatiju Uzdevuma nosacijumus ..

Link to comment
Share on other sites

andrisp--> Es nesakuka tas notiek 100% Bet ir gadijies kad UZ JavaScript Eventiem Lapa DAZREIZ tiek parladeeta .. Kaa jau Mineju vairs neatceros kuram brauzrim & verijai shis nikjis bija ... Bet taads fakts ir bijis .. tapec iesaku Vienmer likt lai galaa Events atgriezj False ..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...