Jump to content
php.lv forumi

Dinamiskais Trio & draugi


Pentiums

Recommended Posts

Tāpēc, ka zirgam ir savādāks zarnu trakts un govij savādāks.

a tur tu kljuudies ... Zarnu trakts ka reizi abiem ir vienaads .. (kaa 99% no ziidiitaju )....

---

Bet ne par to bija shis staasts --> gribeju paraadiit ka Nevienmer var UZ VISIEM jautajumiem vienonozimiigi atbildeet, un vel jo vairaak stulbi ir veidot kautkaadas parbaudes, testus par otru cilveku, jo NEKAD tas nebuus objektiivi ...

Kautvai aiz taada iemesla ka Blakus var buut kaads kas zinas pareizo atbildi...

---

Taa kaa atbilde nebija pareiza tad Tev -1 ... tas ir ieskaitam 'nespejniekos' ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taa kaa atbilde nebija pareiza tad Tev -1 ... tas ir ieskaitam 'nespejniekos' ...

 

Jā, web programmētājiem tiešām ir daudz jāzina par zirgiem un govīm!

 

Nespējniek, varbūt atbildi 5 minūšu laikā uz šādu jautājumu:

 

Kurā datumā Hitlers iznāca no cietuma (kā nacionālsociālistu kustības vadonis vai kas tur) un kā sauc šo cietumu un kurā vietā viņš precīzi atrodas un no kā tas ir/bija būvēts?

Link to comment
Share on other sites

Es vismaz atbildēju kaut ko - izteicu kādu pieņēmumu.

Es nesmu ne vienaa briidi teicis ka atbildeeshu 5 minuhu laikaa, vael jo vairaak NETAISOS ATBILDEET UZ NEVIENU SADU JAUTAJUMU , tas ir uz kautkaadiem parbaudes jautajumiem ...

Vel jo vairak jau ipriekseeja postaa pateicu ka Uzskatu sadas lietas par Stulbam ... un apsaluti berniskjiigam --> preciizaak taada 'kraninju merisanas' vien ir...

---

 

Man atskjiriiba no daziem labiem tomer ir darami darbi ... Un sheit tikai paskatos & uzrakstu 'fona' rezjiimaa...

----

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

JAVA, tu tak nepaspēji 5 minūtēs. Un tava atbilde ir vērta tikpat cik tukš posts.

 

6 minūtēs, tas ko maina? Nezinu, uzdosim jautājumu arī tev Grey_Wolf stilā:

 

Kāpēc nav redzēts, ka zirgs kādreiz būtu appļūtījies, bet kaķis pļūta samērā bieži?

Link to comment
Share on other sites

JAVA, šito es nezināšu, kā nekā esmu programmēšanas eksperts nevis dzīvnieku caurejas eksperts, tas lai paliek tavs lauciņš, vari likt man apaļu nulli.

 

Ja jau visi uzdot jautājums, tad arī tev jautājums no mana hobija:

Kāds ir daļiņas, kura atrodas bezgalīgā potenciālu akā, vienādojums, raugoties no kvantu mēhānikas viedokļa?

Link to comment
Share on other sites

JAVA, šito es nezināšu, kā nekā esmu programmēšanas eksperts nevis dzīvnieku caurejas eksperts, tas lai paliek tavs lauciņš, vari likt man apaļu nulli.

 

Ja jau visi uzdot jautājums, tad arī tev jautājums no mana hobija:

Kāds ir daļiņas, kura atrodas bezgalīgā potenciālu akā, vienādojums, raugoties no kvantu mēhānikas viedokļa?

Liekam tev arī 0 un ierindojam nespējniekos (pēc Grey_Wolf metodes).

 

Atbilde:

 

Vienādojums ir: Zirgābols+Pļūts=codez

Link to comment
Share on other sites

ierindojam nespējniekos (pēc Grey_Wolf metodes).

Starp citu taas ir tavs izteikums Nevis mans, pat nespeeja atcereeties ko paris desmitu minutes atpakalj Esi rakstijis...

+ Ko varii ganiities.. mans viedoklis par Tevi Ir noformulejies galiigi --> Mazgadiigs Interneta trolis, Kas nekur Citur nespeej izpausties, kaa vien Netaa apganot citus ... Piedevam skjiet ka arii ar 'mazniju IQ ', jo savaadak jau necenstos ar visiem meeriities ....

----

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Lieliski! :) Es te vienkārši ņirdzu par jums un zirgāboliem! :) Vienkārši - tas, ka es cenšos pieklusināt plātīzerus, nenozīmē, ka es esmu kāds trollis. Kamōn, te tiešām neviens no tiem lielākajiem žagargaiļiem šeit tā arī nav no sevis neko ievērojamu cienīgu pierādījis.

Link to comment
Share on other sites

Uzsversu velreiz Nu kaa par projektu var prasiit samaksu stundaa .... ?

Nu nav tas iisti pareizi ...

Daudz daudz optimalak ir prasiit Konkretu cenu un noteikt kad ir Final datums (deadline ) ... Un nevajag to kopeejio laiku dienaas daliit ar 8 (5-6) un skaitiit cik sanaaks stundaa...

To Tu vari prasīt, ja prasības ir 100% zināmas, visi riski pazināti, darba plāns sastādīts un projektējums gatavs. Tad Tu vari pateikt - šitas maksā tik un tik un nodots tiks tad un tad. Vai arī šādu metodi var noteikt, maziem projektiem, kur no pieredzes var izrēķināt cik tas laika prasīs.

 

Pieredze rādā, ka uz vidējiem (1000-2000Ls) projektiem (šeit par "vidējs projekts" tieks saukts projekts vienam cilvēkam, nevis grupai) neviens klients negrib maksāt par šiem priekšdarbiem, prasības parasti arī līdz galam nav apzinātas un projekta gaitā tiek mainītas. Kā tu tādam noteiksi cenu? Liksi naudu un laiku ar rezervi? Var arī tā, ieguvējs reizēm būs izstrādātājs, reizēm klients. Es izvēlos pa stundām. Te, protams, nevar iztikt bez godprātīgas laika uzskaites, nečakarējot klientu nosakot lielāku laika patēriņu kā ir patiesībā.

 

Teiksim reali tev ir kaada portalveidiigaa istraades (ir dariits konkrets darbs) --> tiek pasuutiits Velviens taads pats (cits klients) ... pat reali panjemot ne parak lielu summu , vari drosi zinat, ka faktiski mainiisi tikai dizainu (iskatu) .

Ja tev shios darbs (dizaina nomainja) aiznjems kaadas 8 stundas , un par darbu paprasiisi kaadus 400 simtus --> tad jau h likme buus ieverojama ...

Piemēram, man šādos gadījumos es jau zinu, cik h man aizņems dizaina uzlikšana un tam es pieskaitu vēl nelielu tā saucamā "portālveidīgā iestrādes" cenu, kas kopā veido konkrētu ciparu. Konkrātam darbam (izmērāmam) - konkrēts cipars. Nekonkrētam darbam - stundu likma, vai projekta sagatavošanas darbi par studnu likmi un pēc tam konkrēts cipars par izstrādi.

 

 

Bet Ja paprasiisi tos 50Ls/h un teiksi ka preojekts buus pariit --> Diezvai klients piekritis. gluzji viuenkarsi centiisies atrast kaadu kas uznjemsies to izdariit par krietni mazaaku summu --> rezultaataa Sacakaree tirgu (klients nu jau ir parliecinats ka parejie vinju grib apcakareet ...)

Tā ir klienta izvēle.

Link to comment
Share on other sites

ja projekts iet virs 2000 ls tad parasti tiek saakts ar papiiru izstraadi.

tiek izstraadaats pps, ppa, sisteemas apraksts un citi dokumenti lai nebuutu taa ka viduu kaut kas jaamaina.

un ja jaamaina tad par to maksaa.

nevis kaa izskataas sheit tad dazhi labi laikam ar mieru uzreiz saakt kodeet un tad raud ka projekta beigaas klients prasa pusi paartaisiit.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...