Jump to content
php.lv forumi

Dinamiskais Trio & draugi


Pentiums

Recommended Posts

JAVA, man tev pāris jautājumi:

 

Kāpēc nav redzēts, ka zirgs kādreiz būtu appļūtījies, bet kaķis pļūta samērā bieži?

1) Kāda tad bija galu galā tā pareizā atbilde uz šo jautājumu?

 

 

žagargaiļiem

2)Kas pie velna ir žagargaiļi?

 

 

3)Varbūt tu varētu uzdot Squadam to tehniski sarežģīto jautājumu par web development tēmu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://valoda.ailab.lv/folklora/ticejumi/zagar.htm

 

ŽAGARGAILIS.

 

36548. Žagargailis tiek arī saukts mājas gailis zināmos

gadījumos. Žagargailis dzied un spārdās žagariem

degot, jo tad tam jācīnās ar ugunsgaili.

Senāk cirsmās pie ugunskuriem neesot drīkstējuši

pīpes aizkūpināt, pirms žagargailis nav nodziedā-

jis. Viņš aizdzenot velnu un ļaunus garus. Žagar-

gailim dziedot, dažreiz nodziest uguns ugunskurā,

izbeidzas pat ugunsgrēks. Tāpēc arī saprotama ža-

garu kūlīšu siešana bēniņu čokuros un ap veciem

skursteņiem. Ja žagargailis iet pie mājas vistām,

tad no viņu olām tiekot izperēti tikai gailēni.

/P. Š., Rauna./

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Super, dēļ jūsu plikās muldēšanas šim Postam uzduros jau 5 reizi šovakar! Uz katru mekleto lietu search izmet sho ka vienu no pirmajiem! Varbūt privātos jautājumus varētu apspriest vēstulēs?

 

P.S. - Deretu shadas lietas dzest vsp.. savadak pedeja laika php forums paliek ar jaunajiem postiem krietni nekvalitativaks ka bija agrak!

Link to comment
Share on other sites

P.S. - Deretu shadas lietas dzest vsp.. savadak pedeja laika php forums paliek ar jaunajiem postiem krietni nekvalitativaks ka bija agrak!

Es tev pilnīgi piekrītu. Man arī grūti atrast pat pašam savas rakstītas lietas te, jo pat pēc korektiem keywordiem, kurus atceros no postā rakstītā, milzums nederīgu postu/topiku atrodas.

Ok, ja saņemšu piekrišanu šādu lietu izdzēšanai arī no citiem foruma dalībniekiem, tad šāda veida topiki/posti turpmāk tiks dzēsti uz neatgriešanos.

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, pat krīzes laikā tā ir nožēlojama summa par ko strādāt. Ko tas maina, ka ir krīze? Visi ir nabadzīgi, bet - cenas veikalos un par pakalpojumiem ir mainījušās? Nē, tas ir pat ir kļuvušas dārgākas. Tāpēc uzskatu, ka 60 Ls ir nožēlojama summa, par ko taisīt praktiski jebkādu webprojektu. Tad jau rodas jautājums - a kāpēc tad nedarīt to par kartupeļu maisu vai varbūt vispār par brīvu? Nu ja krīze, tad krīze, naudas nav nevienam! :D

 

Nekam neder tāda attieksme. Un tā aizbildināšanas ar "krīze, krīze" visur jau kļūst kaitinoša. Tik pat labi, man ir tiesības aiziet uz veikalu un pateikt - par šito sulas paku es nemaksāšu latu, es maksāšu tikai 50 santīmus, nu krīze kā nekā...

 

Lai gan visa tā valsts attieksme pret šo visu liek man pamatīgi apsvērt, kā lai no šejienes pēc iespējas ātrāk tiktu prom...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...