Jump to content
php.lv forumi

NetBeans 6.5 - kādas atsauksmes?


Endijs

Recommended Posts

Pirms pavisam neilga laika iznāca jaunā NetBeans versija. Šoreiz ar kārtas Nr. 6.5. Tajā viens no jaunievedumiem ir PHP atbalsts. Plašāk par funkcionalitāti var palasīt http://www.netbeans.org/features/php/index.html

 

Gribu jautāt tiem, kas ir jau izmēģinājuši vai kaut kur redzējuši atsauksmes - kāds tat NetBeans 6.5 padevies? Gļuku daudzums, ātrdarbība, resursu rijība utt.

 

Pats līdz šim esmu bijis uzticīgs EclipsePDT, bet turu arī acis vaļā - līdz ar to neizslēdzu iespēju pārmesties uz kādu citu IDE. Pats nedaudz paspēlējos ar NetBeans, bet secināju, ka editojot 10k rindiņas garu failu ir šāda tāda bremzēšana, bet nezinu vai tas tikai man vai varbūt citiem ar.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad sen sen atpakaļ iekš Netbeans priekš universitātes kaut ko javā rakstīju. Nebija ne vainas :)

 

+ 10k rindiņas gari faili man liekas ir auzas no programmēšanas viedokļa :)

Link to comment
Share on other sites

resursus rij daudz, uzliec startēties netbeans un vari iet vārīt tēju :)

netbeans ir labs javai, it sevišķi viņa gui bulderis, bet php ar viņu nu tā, vidēji, komodo (it sevišķi ide) ir ar vairak fēčām speciāli priekš php.

php jau pusgadu ar vim (un kaudzi klāt pieliktiem vim scriptiem) rakstu, nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...