Jump to content
php.lv forumi

Sludinajumu source


Re_Boot

Recommended Posts

Pirmkārt, ss.lv un reklama.lv sources gan nekur nedabūsi, jo tie 100% pašrakstīti.

Tie kas pasreiz jaa , iespejams ka pasrakstiiti, bet iesakumaa 100% bija gatavs .. . Savulaik pat biju atradis tos skriptus...

Bija elementari nomainiits dizains, un pat lielakaa dalja ikooninju bija saglabatas...

Vispar Sludinajumu 'severu' sorces ir atrodamas --> vajag tik rakt..

Link to comment
Share on other sites

Tie kas pasreiz jaa , iespejams ka pasrakstiiti, bet iesakumaa 100% bija gatavs .. . Savulaik pat biju atradis tos skriptus...

nu nez nez, esmu strādājis pie es-es-el-vē un varu droši teikt, ka tur ne smakas no gataviem skriptiem. varbūt pašā pašā sākumā, kad nebija populārs.

 

Sarežģītību no gaisa neizzīdīsi. Kā sludinājumus, tā arī blogu var programmēt arī sarežģīti, ja ļoti vēlas

taisnība, bet ja tā iedziļinās, tad tas pats vien ir, kas - sludinājums, ziņa, bloga ieraksts /etc - zem konkrētas kategorijas/taga. Viss. SMS apmaksa jau kā fīča/plugins.

Link to comment
Share on other sites

nu nez nez, esmu strādājis pie es-es-el-vē un varu droši teikt, ka tur ne smakas no gataviem skriptiem. varbūt pašā pašā sākumā, kad nebija populārs.

Ta tas bija etak gadus 8 atpakalj.. latvija bija kaadi 3 vai pat vairaak sludinajumu serveri ...

SS.lv , Sm-reklama (vai ka vinju tur) un vel paris ... Ta visi vinji bija PILNIGI VIENADI .. atskjiiraas tikai Izskats, toties funkcionalitaate bija 1:1 ...

+ kaa jau teicu Esmu redzeejis to skriptu ... Taa kaa zinu toch ka pasaa iesakumaa bija Gatavs ... un parveidoja vinji stripri peec tam ....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

A kur tas offiss viņiem ir? Nebija kaut kur tuvu klusajam centram? Ja tā, es tur esmu bijis un man tur ļoti ļoti nepatika...

 

Kur vispār saskati problēmas sludinājumu servera uztaisīšanā? Ja nevari pats, samaksā man apaļu 1000 Ls un es tev uztaisīšu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...