Jump to content
php.lv forumi

majas lapas tabulas


sāls

Recommended Posts

Sveiki! Man ir neliela problēma. :(

Bildes visu izskaidros... Man vaidzētu vienu līniju noņemt un vienu rāmi sašaurināt... Kā es to varu izdarīt? It kā liekas elementāri, bet nespēju tā izveidot.

 

Bilde nr.1 (šādi izskatas pagaidām)

Bilde nr.2 (kā būtu jāizskatas)

 

Kods:

 

<table border="1px" cellspacing="5px" cellpadding="100px">

<tr>

<td colspan="4"><h5>SEIT BUS LOGO!</h5></td>

</tr>

<tr>

<td><p><a href="index.php">Seit bus navigacija<br><b>kreisaja puse</b></a></p></td>

<td colspan="2"><p>seit bus teksts</p></td>

</tr>

<tr>

<td colspan="4"><p>te bus teksta turpinajums!</p></td>

</tr>

<tr>

<td></td>

<td></td>

<td></td>

</tr>

</table>

 

Kā man to panākt? Palīdziet lūdzu!

Edited by sāls
Link to comment
Share on other sites

Paldies, bet, ja gribēji palīdzēt, tad varēji vismaz tās rindas uzrakstīt, lai viņas normāli rāda līnijas... Esmu jau izstaigājies pa 5 saitiem lasot visādus tutus un ar šo nočakarējies, man nesanāk to līniju aizvākt un kreisās puses rūtiņu pabīdīt šaurāku, lai navigācijai nav par platu... Ja es necenstos mācīties, tad es tik tālu kaut to pašu tabulu nebūtu uztaisījis!

Link to comment
Share on other sites

Tabula nav domāta dizaina veidošanai. Tabulai jāattēlo tabulāri dati. Kā excelim.

 

Ak tad tu lasi un mācies, ja? Tad kur tev problēma uzrakstīt CSS style="border: 1px solid red", KO?

 

Ja es kādam prasu palīdzību, tad pilnvērtīgi izmantoju to.

Link to comment
Share on other sites

Es palūdzu palabot manu kodu, kur ir problēma vai kāda liekā rindiņa. Ja Tu man gribi palīdzēt, bet skaidri zināms, ka nē, tad vismaz varēji man kārtīgāk paskaidrot, LAI ES VARU MĀCĪTIES no kļūdām. Vismaz, tad varēji ielikt pareizi punktu vai komatu, jo es nesapratu:

Tad kur tev problēma uzrakstīt CSS style="border: 1px solid red", KO?
. Nesaprotu vai Tev aiz CSS ir domāts punkts...
Link to comment
Share on other sites

Pēc CSS nav punkts, un kāpēc lai tas tur būtu? Acīmredzot tu pat nezini, kur to css koda gabalu jāliek. Tad kā tu vari teikt, ka mācies, ja acīmredzami nemācies? Kā tu vari teikt, ka es tev skaidri un gaiši necenšos palīdzēt, ja norādīju kā rakstīt, pastāstīju, ka tabulas nav labi un iedevu linku, kur izglītoties?

 

Es nelabošu tavu kodu, jo tas ir slikts kods. Ja mācies, tad mācies kā to darīt pareizi! Viss.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...