Jump to content
php.lv forumi

Visi muļķi - tikai es gudrs!?


Endijs

Recommended Posts

Jautājums - kāpēc stipri liela daļa no Jums uzskata, ka visi citi ir muļķi, bet tikai Jūs esat gudri un pareizi domājoši?
Kāpēc tev šķiet ka daudzi tā uzskata? Proti, varbūt tomēr vajag tos citātus, pretēji tagad jau sanāk ka pats pievienojies tai grupai, jo izsaki vispārīgi ka visi ir kaut kādi neriktīgi tikai tu vienīgais ar pareizu skatu no malas :)

 

bieži ir redzams viedoklis "tas gatavais nekam neder - es uztaisīšu labāk"
Kas vainas šim apgalvojumiem? Nekad tak nav tik labi lai nebūtu labāk :)

 

Un vēl - kāpēc lielākā daļa apgalvojumu diskusijās ir jāizsaka no vienas pozīcijas
Kaut kādu apgalvojumu var izteikt tikai no "savas puses", būtu tak muļķīgi, ja kāds mēģinātu izteikt apgalvojumu no tavas puses ne tā? Bez tam šis ir forums, kur cilvēkiem pēc būtības tas ir jādara..

 

Kāpēc tāda pārliecība un neelastība? Pašiem domas nekad nemainās, ka var apgalvot kaut ko ar tādu 100% pārliecību?
Pēc būtības, ja strikti ievērotu ka vienmēr viss mainās, sanāktu dilemma, jo neparko tu konkrētajā brīdī nevari izteikt viedokli baidoties, ka tas varētu nākotnē mainīties vai būt aplams (attiecībā uz IT jomu tas ir noticis ne vienu reizi vien - "ar 64kb pietiks visiem [tm]")
Link to comment
Share on other sites

rekur cik atri to viedokli sanaca izmainit (:

 

ps. proti daudziem shai foruma ir daudzu gadu pieredze attiecigaja joma, un kad kadam iesacejas pasaka ka pareizi darit, tad kas tur slikts?

Link to comment
Share on other sites

Tu esi muļķis jo uztraucies par citiem muļķiem :) Tev ķertu sirdstrieka buut.lv forume tādā gadījumā :D

 

p.s. Es tāpat šini forume esmu gudrākais un smukākais un labākais etc...

 

 

Kr4 ja tu esi tikpat gudrs, smuks un labs kā raksti tad sorry varam mekleet maisinju. Otrs kas: tas portaals ir boot.lv. Trešais kas: par tiem muļķiem var strīdēties (tas no kāda rakursa uz to skatās, piem. tu esi pro, es- iesācējs tev liekas ka es esmu loool! muļķis hahahaha!! ,bet varbuut kāds pārspēj tevi un tu vinjam liecies muļķis.... lab baigo romaanu atkal pierakstiiju....

Link to comment
Share on other sites

Kāds topika nosaukums ,tāds arī saturs! Ko tu te taisījies izlasīt?

Tas ir sava veida sports uzrakstīt kaut ko stulbu un gaidīt kā "gudrīši" kā tu ,sāks rakstīt savas pokemoniskos rakstus...

Foruma makšķerēšana... Izmet ēsmu un skaiti upurus! Normāls cilvēks tādus rakstus vienkārši ignorē ,bet ir arī "indivīdi" kuri nevar paiet garam...

 

Ja vel nepielec ,tad parasts piemērs tu ej pa ielu ,uz zemes mētājas colas bundža.

Varianti.

a. Tu iesper pa bundžu un "varonīgi" parādi kur ir bundžas vieta ,lielos mērogos izceļot savu drosmi un karatē mākslu.

b. Tu paej gara un nedari neko.

 

Tavs variants jau ir skaidrs...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...