Jump to content
php.lv forumi

Visi muļķi - tikai es gudrs!?


Endijs

Recommended Posts

Jautājums - kāpēc stipri liela daļa no Jums uzskata, ka visi citi ir muļķi, bet tikai Jūs esat gudri un pareizi domājoši? Es ik pa laikam palasu diskusijas un visai bieži ir redzams viedoklis "tas gatavais nekam neder - es uztaisīšu labāk", "to jau kaut kādi plānprātiņi un deguna urbinātāji rakstījuši - es varu labāk", "visi muļķi - es gudrs". Ar pirkstu nerādīšu uz konkrētiem citātiem. Bet jautājums - kāpēc tāds uzskats? Jaunības maksimālisms? Vai varbūt tiešām visi ir muļķi?

 

Un vēl - kāpēc lielākā daļa apgalvojumu diskusijās ir jāizsaka no vienas pozīcijas. "Darot to un šito - tu būsi tāds un šitāds". Kāpēc tāda pārliecība un neelastība? Pašiem domas nekad nemainās, ka var apgalvot kaut ko ar tādu 100% pārliecību?

 

Ja tēma nedaudz ārpus offtopic un vairāk velk uz drazu - atvainojos. Vienkārši nedaudz ved ārā viens otrs kadrs. :)

Link to comment
Share on other sites

Tapec ka Latvijas Republikas satversmee ir 100 pants ;)

--

A par gataviem produktiem ir taa.. Lielakaa dalja no tiem ir vinkarshi 'Parsatinati' ar visaadam iespeejam , un kad vajag kautko specefiskaaku tad nekaa :(

+ ja vajag vienkarshu lapinju ar paris sadaljam tad kaada X pec jaizmanto gatavs risinajums kas pats par sevi aiznjem paris Mb.. ja risianjums PHP aiznjem

5-20 rindinjas...

Te taads viedoklis iskaneeja Njemam Drupal (vai ko liidzigu) Njemam Templatu un NEDALAJS laikaa uztaisam vienkarshu lapeli ...

Katgan tam pietiktos ar 10-20 koda rindinjam ...

---

Cita lieta ir kad jarisina kaads konkrets uzdevums , kur Citi jau paspejushi atrisinat --> labs piemers ir MySql vadiiba ( PhpMyAdmin ), kautgan dazos gadijumos arii tas ir Nerocionals risinajums (kaa nekaa pari par 5 Mb), un ja vajadziiba uzlikt gatavu DB (pienjemot ka SQL konsule nav pieejama) & paskatiit (izvadiit kaadu tabulu), tad dazreiz liederiigak ir pasam uzrakstiit vienkarshu skriptinju, nekaa Koet visu to blakji uz servera, peec tam nest nost utt...

Taa kaa Optimali vajag izverteet kados gadijumos pasam ir izdeviigak rakstiit un kados izmantot gatavu risinajumu ..

---

Edit: martins256 --> ieliec vinju IgnorListaa Es jau to Sen izdariju ... Un miers...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...