Jump to content
php.lv forumi

Kā dalīt rakstu pa lapusēm???


johanes

Recommended Posts

Piemeram raksts ir db

function news(){
if (isset($_GET['news'])){
$news = $_GET['news'];
$db=mysql_query("SELECT * FROM news where `id`=$news");
if (!$db) {echo( mysql_error());}
else { while ($row = mysql_fetch_array($db)) {
$autors = $row["autors"];
$laiks = $row["laiks"];
$virsraksts = $row["virsraksts"];
$apraksts = $row["apraksts"];
$raksts = $row['raksts'];
echo ?>
<p><b><?=$virsraksts;?></b></p><br />

<p><?=$raksts;?></p><br />
  <p>autors:<?=$autors;?></p><br />
<p><?=$laiks;?></p><br />
 

Es vēlētos lai rakstu sadalītu, nu piem., pēc simboliem. Kā tas ir izdarāms?

Link to comment
Share on other sites

Lasot rakstu mobīlajā telefonā, pārāk garus rakstus lasīt ir ļoti grūti, tāpēc es vēlos viņu sadalīt padaļām.

<p><?=$raksts;?></p><br />

tas ir pats izvadāmais rasksts.

 

Nu tipa kā šeit ka vienā lapā ir noteiksts skaits postu.

Link to comment
Share on other sites

nu lapai nodod parametru, piemēram, start=40 (tas nozīmēs, ka posti jāsāk lasīt no 20 nr), un postus izvadi max 20 gabalus (vai mazāk, ja vajag). Un katras lapas apakšā links uz iepriekšējiem 20 un nākamajiem, tjipa links uz start=$start-20, un links uz start=$start+20, un pie SELECT teikuma pieliec ORDER BY kautkas LIMIT $start,20. Apmēram tāda tā ideja.

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu... vai tiešām ar programmēšanu nodarbojas bērnudārznieki? ja tā, tad apsveicami - pēc 10 gadiem mums būs pilns ar 16gadīgiem superkoderiem... :D

 

bet ja šādus postus liek cilvēki, kuri beiguši vismaz pamatskolu, tad jāprasa - ar kuru vietu jūs domājat? vai tiešām atbildes uz šādiem Q nevar pats izsmadzeņot kaut kā? paskatīties, kā strādā citi saitiņi? kaut vai komentāru dalīšana jebkurā portālā vai tajā pašā phpmyadmin...

 

žēl, ka nopietniem cilvēkiem (tādiem kā bubu, aleksejs, u.c. ) jātērē savs laiks šitādu dumību skaidrošanai <_< <_< :angry:

Link to comment
Share on other sites

vai tiešām atbildes uz šādiem Q nevar pats izsmadzeņot kaut kā? paskatīties, kā strādā citi saitiņi? kaut vai komentāru dalīšana jebkurā portālā vai tajā pašā phpmyadmin...

 

žēl, ka nopietniem cilvēkiem (tādiem kā bubu, aleksejs, u.c. ) jātērē savs laiks šitādu dumību skaidrošanai  <_<  <_<  :angry:

Var piekrist tam ka vispirms vajadzeetu pasha speekiem meegjinaat kaut ko pamekleet un tad teikt "vot izrakaaju visu tiiklu bet neatradu kaa .. "

 

bet oponeeshu otrajai daljai .. Proti neviens jau nespiezh atbildeet un nevienam tas nav uzlikts par pienaakumu. Ja cilveekam ir laiks un veeleeshanaas kaut ko uzrakstiit vinsh to dara - nav jau sheit nekaads supporta kantoris kam obligaati jaadod klientam instrukcijas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MAn personīgi šķiet šis forums ir priekš tā paredzēts, lai uzinātu to, ko tu nezini. Kāpēc man jārakņā viss tīkls (tas pat ir nereāli), ja atbildi var saņemt šeit :)

Edited by johanes
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Piedodiet, ka atkal es traucēju, bet atkal problēma, šoreiz ar rakstu dalīšanu lapās.

Pārlasīju šo topiku vismaz 30 reizes (nu vismaz to daļu kur runa vel iet par rakstu dalīšanu lapās), bet tā vai tā kautko daru nepareizi :(.

<?php
 $start = (isset($_GET['start'])) ? $_GET['start'] . ' . ' : 0;
 $mysqli = new mysqli('host','user','pass');
 $mysqli -> select_db('db');
 $result = $mysqli->query("SELECT * FROM table ORDER BY karta DESC LIMIT $start, 2");
 while($row = $result->fetch_assoc()) {
 print ' <h1> ' . $row['laiks'] . '  @  '  . $row['date'] . ' -  ' . $row['head']  . ' </h1> ' . $row['text'] . '<br/>Ieнзpвjis <b>' . $row['name'] . '</b><br/>'.'<br>';
 }
 $result->close();
?>
<a href="index.php?page=4&start=<?php echo $start+2; ?>">talak</a>

Kaut nošauj mani ar zirni, bet es nevaru atrast kļūdu. Sākumā viss ir brīnišķīgi, bet kad uzspiežu tālāk, tā uzreiz fetch_assoc nav objekta ko "associeet", lai gan pēc mana prāta(acīmredzot tas tikai tā saucas...) $start būtu jābūt par 2 lielākam, tātad 2 un būtu jāparāda 3. un 4. ieraksts, bet neiet. Lūdzu palīdzat.

Link to comment
Share on other sites

  $start = (isset($_GET['start'])) ? $_GET['start'] . ' . ' : 0;

Tagad pasēdi un padomā ar ko būs vienāds $start, ja izpildīesies tas isset()=true ?? Precīzi, precīzi pa simbolam uzraksti ar ko būs vienāds! Un paskaties, kas tur ir lieks.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, pašam kauns par tādu kļūdu. "." tur bija galīgi lieks. Velreiz atvainojos.

 

EDIT: Atvainojos, bet būtu ļoti pateicīgs, ja kāds man pasviestu ideju, kā panākt lai <<Atpakaļ un Tālāk>> rādītu tikai tad, ja ir ko rādīt.

Edited by Forbidden
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...