Jump to content
php.lv forumi

par pauzi kodaa


o2T

Recommended Posts

Kaa lai uztaisa,lai,teiksim, ciklaa peec katra elementa izvades uztaisiitos teiksim,5 sek pauziite un tad izvadas naakoshais elements? nesaprotu, bet usleep nestraadaa vai arii es kaut ko nesaprotu, kaa shis straadaa [ticamaak ;) ]

Un pie reizes- nevaru atrast to topic par [enter] paarveertiibu par <br>. HELP!

Link to comment
Share on other sites

Kaklz :)

Ko tu smej, es vienkārši tā uz sitienu nevarēju iedomāties tādu situāciju (un līdz šim brīdim vēl nevaru), kurā tas būtu nepieciešams.

 

Visi te to vien dara, kā runā par to, kā dabūt, lai skripts ātrāk izpildās, kādas pēdiņas kurās vietās jālieto, un apspriež vēl visādus performance-tuning efektus, bet te viens pēkšņi uzrodas, kam tas viss par ātru notiek un jāliek pauzes pa vidu :D

 

Tā nu vienkārši gribēju zināt, kam tas vajadzīgs :)

Link to comment
Share on other sites

Nuu ar php ir arii diezgan jauki shell scriptinjus rakstiit..

Ja slinkums vai nav zinaashanas bashaa vai perlaa tad php ir variants un tur kaut kaadas pauzes un sleepus izmantot var.

 

Otraamkaartaam ieksh php var rakstiit ar dazhaadus daemon procesinjus, botus un sazin ko veel ;)

 

Es piem diezgan eleganti prieksh savaam vajadziibaam paipoju shaadus taadus e-pastus caur php scripteli.

Link to comment
Share on other sites

Nuu ar php ir arii diezgan jauki shell scriptinjus rakstiit..

Ja slinkums vai nav zinaashanas bashaa vai perlaa tad php ir variants un tur kaut kaadas pauzes un sleepus izmantot var.

 

Otraamkaartaam ieksh php var rakstiit ar dazhaadus daemon procesinjus, botus un sazin ko veel ;)

 

Es piem diezgan eleganti prieksh savaam vajadziibaam paipoju shaadus taadus e-pastus caur php scripteli.

paldies :)

 

Pats arī esmu dažas no pieminētajām lietām taisījis, bet pauzes gan nav bijušas nepieciešamas :)

Link to comment
Share on other sites

))vai kaa uzreiz mani te aplikaat))

 

njus, piemeeram, es domaaju taadu pauzi, teiksim, brrr.. nu kaa kaut kaads slideshow-s viena bilde paraadaas, pauze, otra bilde.. vai kas tamliidziigs.

Link to comment
Share on other sites

))vai kaa uzreiz mani te aplikaat))

 

njus, piemeeram, es domaaju taadu pauzi, teiksim, brrr.. nu kaa kaut kaads slideshow-s viena bilde paraadaas, pauze, otra bilde.. vai kas tamliidziigs.

tur nu tev jāskatās javascript virzienā, jo iepriekšējo bildi jau tāpat atpakaļ ar PHP nesavāksi - a pauze sanāks tāpat, kamēr slideshow bilde novilksies tiem, kam lēnāks pieslēgums ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...