Jump to content
php.lv forumi

slud portals


jauntevs

Recommended Posts

Squad, kur tu tur problēmu saskati? Negribi neko gatavu izmantot - neizmanto. Autors saka, ka viņam vienalga kā tu to uztaisīsi - vai ņemsi ko gatavu un pieveidoisi vajadzīgās fīčas, vai arī dzersi codeza supertabletes un kodēsi cauru nakti visu no 0. Tava izvēle, viņš to tev neuzspiež. Izpaudies radoši kā vien tev tīk.

Jeb tev vienkārši patīk meklēt kārtējās problēmas, kur to nav?

Link to comment
Share on other sites

Cik varētu izmaksāt tāda tipa portāls kā ss.lv reklama.lv

arī apmaksa sms, internetbanka.

Neinteresē ko izmanto vai pārtulko jau gatavu slud dēli.

aptuvenās cenas.

paldies .

 

Ja runa par internetbanku, sms, tad sanāks ap 1000 Ls, ja šie divi nebūtu, tad mazāk. Ja interesē, tad rakstīt privāti.

Link to comment
Share on other sites

Problēmu saskatu tur, ka interesē zemākā cena (manuprāt). Problēma ir tāda, ka tas ir ļoti prasti. Gribētu redzēt tādu, kam neinteresē cena, bet interesē, lai risinājums būtu labāks, unikāls, utt.
Interesē labākais risinājums par zemāko cenu.

 

Tāpēc jau joko, ka lidot Kosmosā ir bīstami - tu sēdi raķetē, kuru uzkonstruēja tie, kas piedāvāja to izdarīt lētāk. (;

Link to comment
Share on other sites

ja tevi neinteresē, tad mani arī neinteresē. (sorry, kaitina šitie darba devēji, kuriem "man neinteresē"). IT nav nekāds strojbats. Mani un citus interesē radošā izpausme, šādi darba devēji ir bīstami, jo mēdz nokaut cilvēkos interesi un radīt vilšanos.

Tas tika rakstīts tādeļ, ka bieži uzrakstot tekstu vajag to un to un atbildes ir es tev varu pārtulkot jau gatavu, es izmantošu e107 utt

Un autori parasti ir tādi kā tu,kas vēlas būt lieli forumos, jo dzīvē nesanāca tādeļ arī tika tā rakstīts

Un protams intresē lētākais ne lēts un labakais piedāvājums

paldies par atbildēm ...

Link to comment
Share on other sites

Un autori parasti ir tādi kā tu,kas vēlas būt lieli forumos, jo dzīvē nesanāca tādeļ arī tika tā rakstīts...

 

Ja tu gribi lai tādi gadījumi neatkārtojas tad nespied uz lētāko, bet spied uz labāko. Tu nevari apvienot labo ar lēto.

 

Un manuprāt tādi kadri kas to var taisīt par 1000 vai pat par 500Ls ir atsijājami uzreiz, jo tur tu kvalitāti nesagaidīsi.

Link to comment
Share on other sites

Protams. ;) Tā doma jau arī tāda ir vispār - ja gribi lēti un labi, tad tu nevari prasīt, lai to izdara ātrāk nekā to parasti darītu. Līdz, ko vajag ātrāk par parastajiem termiņiem, bet lai saglabātu kvalitāti, ir jārēķinās ar cenas pieaugumu.

Link to comment
Share on other sites

Kas par filozofēšanu...

 

Ātri

Lēti

Labi

 

Ātri un Labi - saprotams, būs dārgi.

Ātri un Lēti - nebūs labi, saprotams, slikta kvalitāte.

bet šitais te:

Lēti un Labi - nebūs ātri - neatbilst īsti patiesībai. Esiet ar mieru pusgadu taisīt vienkāršu mājaslapu pa 300 Ls, kas tomēr ir ļoti lēti, bet būs arī laba kvalitāte? Varbūt vienīgi hobija pēc... Drīzāk šai gadījumā "Lēti" nomainam pret "Par pieņemamu cenu" - tā ir cita runa.

 

Tāds "extra lēts" variants var pastāvēt tikai pie "Ātri un Lēti" - piču paču un "kroplis" gatavs.

 

Savukārt Ātri un Labi ne vienmēr ir Ļoti dārgi, tā varbūt vienkārši cena virs tirgus cenas (par konkrēto produktu) - maksa par to, ka izvirza kā prioritāro, resursu mobilizāciju, kvalificētu darbaspēku un stresu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...