Jump to content
php.lv forumi

Problēma ar webservera, e107 instalāciju


Recommended Posts

Saucās - gribēju uztaisīt webserveri... :(

1.Uzinstalēju Appserv 2.6.0 (tjipa win32),

2.Restartēju kompi,

3.Novelku jauno e107 versiju, iekš c:\appserv\www\ uztaisu \wsa\ mapi un \www\ mapes saturu izgriežu un iemetu iekš \wsa\, un e107 saturu iemetu \www\ mapē.

4.Tagad taisu vaļā Internet Explorer, ierakstu http://localhost un viņš man izmet šitādu te brīnumu...

 

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\AppServ\www\class2.php on line 249

 

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\AppServ\www\class2.php on line 250

 

Attaisīju vaļā to class2.php failu nu un tagad atrodu to 249 un 250 rindu un tur stāv reku šitais -

 

$sql =& new db;

$sql2 =& new db;

 

Tā kā iekš PHP praktiski neko nesaprotu, stresa dēļ izdzēsu šamejāš rindas, nu un itkā palaidās tas localhost/install.php, ievadu visu informāciju, pie datubāzēm ierakstu mote, atķeksēju "create" un spiežu "Continue" un tad vnk nekā nav, "blank page" :D :(

 

Ir kādam kāda nojausma kas pa "ģēlu"? Baigi gribās normālu webserveri paturēt uz kadu laiku...

Help!

Edited by _PUIKA_
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nevajag taisīt bezjēdzīgas QUOTEs

 

par to blank page skaidrs, bet vot par & nezināju, atkālti pateikšu - es pulksten 04:00 (kaut kur ap to laiku) paspēju jau pats izrakāt visu INTERNETU un, paspēju iemācīties HTML ar PHP nu un serveris strādā...

p.s. to "delete" podziņu es nospiedu pēctam akd viss jau bij samests pa mapēm... tākā atkārtošos, ka stresains, negulējis sadarīju fig viņ zin ko :D

 

tikuntā PALDIES !

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...