Jump to content
php.lv forumi

WYSIWYG


Pentiums

Recommended Posts

Kādā vienotā šriftā to izteiksmi jāraksta? monospeisā? Tad elementāri: `2 * 3 - 2 = 4`

Tabulas? Tās var ar xhtml iespraudumiem ielikt.

Nezinu kā tu, Java, bet es tekstu rakstu/formatēju ar klaviatūru. Daudz ērtāk un ātrāk. Pele tam nav domāta, tikai lieka bremze un kavēklis.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka ar klaviatūru... Esmu radis taisīt arī html un man tas grūtības nesagādā, rakstīt ar klaviatūru...

bubu, bet kā jau te teica - tad jau labāk rakstīt tīru xhtml - iemācīt klientam xhtml un viss notiek - varēs uztaisīt visu pa savam un vēl labāk! :)

 

 

codez - wikipedia ir kaut kas cits - to lieto miljoniem cilvēki arī rediģēšanas režīmā, attiecīgi - jebkura lieka noslodze nav vajadzīga. Un wikipedia ir tomēr ieinteresēta, ka cilvēki, kas viņu pilnveido un rediģē ir ar pietiekami augstu IQ, lai prastu viegli izmantot "editinga pierakstu", kas ir tur! Bet vai mums jāapmāca vidējas Latvijas "klients", kurš nav gatavs algot speciālu redaktoru, ka arī nav gatavs pats apgūt neko, kas būtu sarežģītāks par MS Word? No vienas puses ir jāapmāca, no otras puses - ja viņš grib WYSIWYG, tad to arī var viņam pasniegt un tur nekāda pārliekā bremze nebūs, jo lieto tikai admin pusē...

Link to comment
Share on other sites

Tik un tā JavaScript bibliotēka ir jāsūta uz pārlūku. Un galvenais jau tas, ka tādu wikipedia izmanto cilvēki ar ļoti dažādiem datoriem un pārlūkiem un to iestatījumiem, tāpēc tur jo "vieglāk", jo labāk. Bet web vietnes redaktoram ir tā kā bieži būtiskāk, lai viņš varētu ērti visu rediģēt un papildus nekas viņam nav jāmācās (kāpēc neviens Latvijā negrib mācīties? - uz to var atbildēt ar retorisku jautājumu - "Kāpēc Latvijā, tai skaitā valsts pārvaldē joprojām tiek izmantoti dārgie Microsoft produkti?). Bet uz WYSIWYG parasti nav pat jāapmāca strādāt, lai gan ir āmuri, kas pat uz to neprot nestrādāt un ir speciāli jāapmāca...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...