Jump to content
php.lv forumi

Flv player video upload


Recommended Posts

Es gribeju pajautāt va kads nevaretu izpalidzet ar tadu script!

Man ir vajadzigs tads script lai ka kads no sava pc uplodo video vins automatiski iemet flv playeri taka draugiem.lv kur uplodo savu video un vins auto iemet video sadala flv playeri!

 

Lūdzu! Nemest pavelti postus ka piemeram kam tev tadu vaig, cik tev nets atrs,iemacies pats,pamekle google

Es neprasitu ja nebutu meklejis! icon_biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Var izveidot tev tādu pa simbolisku samaksu. Labāk jau būtu uz AVI to visu padarīšanu darīt, savādāk apnikuši jau tie lētie flash video, kur kvalitāte nav nekāda.

 

Varbūt vēlies ko līdzīgu klipi.lv? Nav problēmu.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Kā jau andrisp saka - vārds "AVI" neko nepasaka par kompresiju. AVI ir tikai konteiners - tieši tāpat kā kartona kaste. Tas, ko tu liksi tajā kastē (sapuvušus ābolus, vai svaigus gurķīšus) ir galīgi nesaistīts ar pašu kasti. Video iekš AVI var kompresēt gan ar visdažādākajiem kodekiem (MJPEG, xvid, divx, x264, utt..) gan arī ar visdažādākajām kopresijām (super-mazs-izmērs = neko-nevar-saprast, super-liels-izmērs = HD kvalitāte).

Link to comment
Share on other sites

Nu Jūs jau ar sāk. Skaidri zināms, ka avi var dabot kādos izmēros vien grib. Vienkārši ir jau gatavs viss uz AVI, bez nekādas auto kompresijas. Kādu liek, tāds ir.

Link to comment
Share on other sites

foxsk8, man liekas, ka tev ir maza nojausma kas ir video formāti.

 

Vienkārši ir jau gatavs viss uz AVI, bez nekādas auto kompresijas. Kādu liek, tāds ir.

 

Es gribu redzēt kā tu nekompresētu video ieliksi internetā. :) (Ielikt jau varēsi, bet tas izmērs...)

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

foxsk8, slikti ir likt bez nekaadas kompresijas

1) vieta uz hdd tiek neoptimaali izmantota

2) lietotaajam ilgaak jaagaida kameer sabufero video (vairaaki mb jaakachaa)

 

ja izmantotu kompresiju tad uzglabaajamais fails buus mazaaks.

ne pavelti dra izmanto flv un citi lieli saiti arii. cits jautaajums ir par to kompresiju ...

 

te vareetu izmantot saliidzinaajumu ar bilzhu upload.

kapeec tu bildes glabaa jpeg ? var tachu glabaat bmp formaataa nekompreseetas ...

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

sestais, varbuut apskatiisies manis doto linku ???

ibio, pirmais rezultaats ko guugle atgriezh ...

paskaties ko google saka :)

 

tik tieshaam pamekleet nevari ?

 

PS. ar karoti mutee tev neliks ... (automaatiski pats nekas nenotiek)

PSS. Par attieciigu naudas kaudziiti vareetu buut ka ieliks arii ar karotiiti :)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Ok, aizliegts likt warezus, bet nu šis izglītības labā:

 

shack.ru iekš foruma, skaties, tur ir web masteru sadaļa, tur ir tik daudz gatavu scriptu, ka visus nemaz nevar izpētīt.

 

Bet tā pat iesaku pašā sākumā nedaudz papētīt visas šīs lietas, lai pēc tam veidojot savu webu nerastos muļķīgi jautājumi, lai pats varētu ātri, vienkārši un bez krenķiem visu izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...