Jump to content
php.lv forumi

OS system


Rihijs

Recommended Posts

Sveiki, man ir neliels jautājums, bet lūdzu atbild tie kas zin!

Ja es nopērku portatīvo datora kuram ir DOS vai es varu uninstal to DOS un uzinstalet windows xp!!! Nespēju iebraukt šajā lietā.

 

Ps. Neesu nekāds nūģis ar Windows sistēmām ir gandrīz 10 gadu pieredze, tikai lūdzu palīdzat šitajā jautājumā!

Link to comment
Share on other sites

Īsto forumu gan esi izvēlējies. Ja jau dators dators pavelk XP (tipa atbilst tā minimālām prasībām), tad neredzu šķēršļus XP uzlikšanai. Kāpēc gan lai nevarētu?

 

Tavs pēdējais teikums gan ir bezsakara kalngals. Ja jau tev ir tāāāda pieredze, tad kāpēc tik dumu jautājumu prasi? Es vēl saprastu, ja tieši nebūtu nekāda pieredze...

Link to comment
Share on other sites

Ja es nopērku portatīvo datora kuram ir DOS vai es varu uninstal to DOS un uzinstalet windows xp!!

Mazinsh Oftopic:

DOS ??? Visticamak ka nevaresi pat uzlik WIN 98 ;)

---

Bet ja nopietni var izmantot tikai to programmu uz kuru ir Licence .... Vai zemaku versiju (par sho arii nesmu 100% parliecinats )

teiksim ja tev ir Licence uz WIN XP - home tad vari izmantot no DOS 1 liidz WIN XP - Home, Bet Win XP Profes. vairs nedriksi ....

Parasti shie nosacijumi attiecas Pilniigi uz visiem Programmproduktiem ....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

palīdzat šitajā jautājumā...

Mjam:)

Es gan neredzu problēmu nelikt ko labāku par DOS.

Pats Linpus nomainiju uz Ubuntu un mani tas apmierina.

Sākumā pat uz Windows XP, bet sapratu, ka man nemaz to nevajag portatīvajam.

Nejūtos grēkojis, jo man nav tas nekāds biznesa dators.

Link to comment
Share on other sites

man gan liekas ka tajaa PC ir linux bez grafikas.

A tu jau nezini cik vecss ir tas Portatiivais ;)

Ja jau cilveks ar 10 gadu pieredzi saka ka tas ir DOS tad DOS ;)

----

Starp citu tas ir pilniigi iespejams, jo :

Tie kas tirgo Lietotos Kompjus, biezji nones visu Softu un uzliek tieshi DOS ... It ipashi tiem kompjiem kas naak no ASV ...

tb. kompis ir faktiski tukksh --> tas DOS ir tikai lai redzeetu ka vispar ir kaadas dziiviibas paziimes ...

---

Par Linux piekriitu, tik tiesam ir redzeets kur jaunam notb. ir Linux BEZ grafiskaa StarpGjiimja (interFeisa)...

Link to comment
Share on other sites

Nē es domāju pirkt jaunu veikalā, bet vinjam ir DOS un prasu vai lai no DOS uzliktu xp ir vajadzigas kadas lielakas piepules un zinashanas vai tik pat vienkarshi ka piemeram no xp uzlikt vistu!!!

PS. tie kas tur par cs runaja ja pashi esat tadi luni lai sedetu pie cs tad ta ir jusu izvele, parasti tie kas ta dirshas un raksta tadus tekstus ir ne vairāk kā 13 gadus veci!

Link to comment
Share on other sites

Nē es domāju pirkt jaunu veikalā, bet vinjam ir DOS un prasu vai lai no DOS uzliktu xp ir vajadzigas kadas lielakas piepules un zinashanas vai tik pat vienkarshi ka piemeram no xp uzlikt vistu!!!

10 gadi piredze !!!!

Bljin lamasxos @#$%^&*(OP)_)(*&^%$#@$%^&*()(*&^%$#$%^&*()_

Velreiz uzraksti ka 10 gadi pieredze !!!!

 

Pirms 10 gadiem redzeji ka kaadam ir ????

 

Bljin ....

ta ieliec CD un LASI KAS TIEK PEIDAVATS !!!!

 

man 5 gadiigs berns jau mak palist kompi ... Kadi tev 10 gadi pieredze ??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...