Jump to content
php.lv forumi

Software Freedom Day 2008 Riga 20. septembrī


Gints Plivna

Recommended Posts

Šis nav jautājums :)

Tiem, kas nav informēti, gribu atgādināt, ka rīt (2008. gada 20. spetembrī, sestdien) būs pasākums LU galvenājā ēkā, kas varētu interesēt cilvēkus, kas kaut kādā mērā darbojas ar MySQL.

Vairāk info ar linkiem uz vēl vairāk info :) ir šeit:

http://datubazes.wordpress.com/2008/09/12/...zstradaji-riga/

 

Es zinu tikai to, kas ir rakstīts oficiālajās lapās, tāpēc pašiem Jums spriest vai tas Jums būs noderīgs vai nē.

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com/

Link to comment
Share on other sites

Nu bāc, us es par šo pasākumu uzzinu tikai tagad, kad tas jau noticis.

Ir jau šodien un rīt ar vēl programma:

 

Here are the public events on Monday and Tuesday from 14:30 to 17:45.

 

Alexander Barkov: How to Add a Collation (Abava)

Giuseppe Maxia: Quick and Easy Testing With MySQL Sandbox (Amata)

Tim Cook: Low-Level Locking in mysqld and InnoDB - the Good, the Bad, and the Ugly (Venta)

Mikael Ronström: Innovative Goals for FY2009 (Igaunija)

Jay Pipes: Tour of Bazaar and Launchpad for Beginners (Latvija) University:

Bast, Heinz: Update on Intel Developer Tools (Gauja)

Sergey Petrunia: What's New in MySQL Optimizer (Venta)

Allan Packer: MySQL Performance and Scalability Project - Issues and Opportunities (Abava)

 

 

On Tuesday, sessions start at 13:30

 

Cluster Roadmap Presented (Lielupe)

Enterprise Tools Roadmap Presented (Lielupe)

University: Mikael Ronström: Programming Towards Multi-Core CPUs (Amata)

University: Giuseppe Maxia and Lenz Grimmer: Practical User Experience

With MySQL 5.1 (Venta)

Philip Stoev: Random Query Generator (Iguanija)

Vladimir Kavashin: IDE For Developing MySQL Itself (Lietuva)

Bast, Heinz: Intel Processor Micro-Architectural Tuning Using the Intel

Performance Tuning Utility (Latvija)

David Lutz: Scalability Challenges in an InnoDB-based Replication

Environment (Venta)

Giuseppe Maxia: Tips / Discussion on Blogging (Lielupe) Customer Session

Link to comment
Share on other sites

Ahā, nu skaidrs, tāpat kā es ieguvu info par pirmo pasākumu. Bet tad rodas jautājums - vai šie pasākumi nav slēgtie (vai kā minimums reģistrēšanās kaut kur Dievs vien zina kur), un, ja savukārt nav, tad es nebrīnos, ka MySQLu un Open Source vēl relatīvi maz lieto, jo vēl veiksmīgāk noslēpt pasākumu un mazāk taisīt par to reklāmu, nemaz nav tik viegli :)

 

Jo vispār tas ir fantastiski - sākumā tai forge lapā - kaut kāds grafiks. Ne vārda par to vai uz pasākumu ir jāreģistrējas vai nē. Tur ir iekšā kaut kāds performance tutoriālis. Tad tas pazūd, un tā kā es uzrakstīju, ka būtu loģiski uzrakstīt kaut ko par reģistrēšanos, tad tur tā info parādās, ka reģistrēties nevajag un pasākums ir free. Pēc tam man atsūta, ka performance tutoriālis tomēr būs, bet jāreģistrējas atsevišķi, un sākums būšot XX. Tad izrādās, ka pa vidu kaut kādā brīdī sākuma laiks ir pamainīts un tomēr ir ielikta iekšā arī forge lapā info par MySQL performance tutoriāļa pasākumu, kur izskatījās, ka bija vēl gana daudz kompju (kuri patiesībā nafig nebija vajadzīgi) un gana daudz vietas cilvēkiem kur piesēst...

 

Vienvārdsakot man patika prezentācija, bet organizāciju šim pasākumam ar citu vārdu kā BARDAKS es nespēju novērtēt. Laikam jau esmu pieradis pie Closed Source pasākumiem, kur jau iepriekš viss vairāk vai mazāk ir zināms un info neviens necenšas slēpt :)

OK vēl pastāv iespēja, ka kaut kādā tur PlanetMySQL vai tamlīdzīgā vietnē viss jau bija rakstīts sen, bet man ir mērenas šaubas par to...

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...