Jump to content
php.lv forumi

Meklējam Advanced PHP programmētāju interneta portāla izstrādei


altis

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Varētu piekrist, ka tiešām ar 600 Ls neko vairāk kā sevi uzturēt Rīgā nevar atļauties, pie tam - ar krietni ierobežotiem tēriņiem. Runājot par ģimeni - kāpēc gan vienam cilvēkam ir jāuztur ģimeni, ja otrs arī ir darbspējīgs? Nu, piemēram, tak sieva tev ar nopelna savus 500 Ls mēnesī klāt ne tā? Kopā jau sanāk pāri par 1000 Ls.... Un pāri par 1000 Ls jau kaut kas sanāk.

 

Jā, tiešām tas ir tavs spīdosais plāns???? Ja tu plāno visu dzīvi nodzīvot divatā vai viens, tad ir ok. Un ja nu uzrodas ģimenes pieaugums? Ņemot vērā to, ka bērnudārzi ir pārpildīti, pensionēšanās vecums ir palielināts un vecvecāki strādā, tad vēl paliek divi varianti - piķot privātajam bērnudārzam vai algot auklīti, līdz ar ko no sievas algas, vēl atņemot ikdienas tēriņus, pāri nekas nepaliek, ja vien, protams, tai nav spīdoša karjera. Tā ka, ja sieva sēž mājās un audzina bērnus, tad ar Ls600 nu ko var izdarīt? Paņemt kredītā dzīvokli uz 30gadiem un grauzt sausiņus.

Link to comment
Share on other sites

Neko jaunu Tu nepateici KAC, tāda ir šī valsts, 600 Ls ir var teikt - "iztikas minums" Rīgā, ja dzīvo viens.

Bet es neatkāpjos no tā, ka 10 Ls/h ir stresaini daudz, jo tur jābūt jautājumam - cik nozīmīgs ir tas projekts un cik ātri jāstrādā programmētājam...

Tā kā nedaudz zinu kaut ko par šo "gadījumu", tad domāju, ka viņš ar "advanced php programmētājs" domā kādu, kas var megaportālu uztaisīt mēneša laikā... Tādu gandrīz nav un tādiem būtu jāmaksā nevis 10 Ls/h, bet gan 30 Ls/h. Protams, pasaules līmenī ir programmētāji, kas pelna arī 25'000 Ls (pārvēršot latos) mēnesī, bet daudz tādu... Vajag saprast, kas ir reāli, kas nav... Un es teikšu atklāti - ar "svešu kodu" diez vai kāds advanced programmeris gribēs ņemties un uzņemties atbildību, jo tur var būt salaisti tādi gļuki, ko labot prasītu ilgu laiku vai pat būtu jāpārtaisa visa sistēma kaut kādā līmenī... Otrs arī tas, ka nezin to kodu - tas vēl ir jāizstudē, kas nav viegli, ja nav uzrakstīts API vai tehniskā dokumentācija.

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu ievērojis, ka šijā forumā nav jēgas piedāvāt darbu, jo te jau tikai visi tādi "rējēji" ir, es nesaku, ka neko nejēdz, šeit ir ļoti daudz nopietno programmētāji, kas man arī ir daudz palīdzējuši, bet alti, tici man, šijā forumā darbu nav jēgas piedāvāt :)

Link to comment
Share on other sites

drupal, jaaciinaas ir ar 100 gudrajaam galvaam nevis shajaa forumaa ...

Jamesons, jeega ir likt darba sludinaajumus, jo ja kaadam buus intrese vinsh paintreseesies ...

un protams buus robji un drupal, kuri nekad nebuus apmierinaati ...

lai gan Robis peedeejaa laikaa ir mieriigs :)

Link to comment
Share on other sites

Neko jaunu Tu nepateici KAC, tāda ir šī valsts, 600 Ls ir var teikt - "iztikas minums" Rīgā, ja dzīvo viens.

Bet es neatkāpjos no tā, ka 10 Ls/h ir stresaini daudz, jo tur jābūt jautājumam - cik nozīmīgs ir tas projekts un cik ātri jāstrādā programmētājam...

Tā kā nedaudz zinu kaut ko par šo "gadījumu", tad domāju, ka viņš ar "advanced php programmētājs" domā kādu, kas var megaportālu uztaisīt mēneša laikā... Tādu gandrīz nav un tādiem būtu jāmaksā nevis 10 Ls/h, bet gan 30 Ls/h. Protams, pasaules līmenī ir programmētāji, kas pelna arī 25'000 Ls (pārvēršot latos) mēnesī, bet daudz tādu... Vajag saprast, kas ir reāli, kas nav... Un es teikšu atklāti - ar "svešu kodu" diez vai kāds advanced programmeris gribēs ņemties un uzņemties atbildību, jo tur var būt salaisti tādi gļuki, ko labot prasītu ilgu laiku vai pat būtu jāpārtaisa visa sistēma kaut kādā līmenī... Otrs arī tas, ka nezin to kodu - tas vēl ir jāizstudē, kas nav viegli, ja nav uzrakstīts API vai tehniskā dokumentācija.

Izsleddz kompi un atpuuties. Maini darbu. Izej aaraa. Atrodi draudzeni. Nopietni!

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...