Jump to content
php.lv forumi

Kā lai ievieto lietotāj vārdu datubāzē un pectam izvilkt to ārā..


millers

Recommended Posts

Sveiki.Jautājums tāds kā lai Ievieto Datubāze lietotāj vārdus un pectam to izvilkt ārā .. Es dariju kko šādu ,bet viņjs ievieto datubāzē tikai skaitli un velk ārā ari tikai skaitli .. Rekur kko šādu es meiģināju

 

 

Šī Daļa Atrodas index.php failā

	$user = quote_smart(htmlspecialchars($_POST['username']));
$pass = quote_smart(md5($_POST['password']));


	$id = mysql_result(mysql_query("SELECT id FROM registretie_lietotaji WHERE niks = $user AND parole = $pass"),0,'id');
	$_SESSION['mans_id'] = $id;

 

 

šis atrodas forum.php

$virsraksts = quote_smart($_POST['topic']);
$raksts = quote_smart($_POST['teksts']);

mysql_query("INSERT INTO forums (topic,teksts,datums,pievienojis) VALUES ($virsraksts,$raksts,".time().",{$_SESSION['mans_id']})");

 

Ar šo es Izvelku ārā

 

echo $row['pievienojis'];

 

iekšā mysql pievienojis Lauks ir int

 

Mana doma ir tāda vainu mysql lauks ir nepareizs vainu kkas ar to kodu kas atrodas index.php failā

Edited by millers
Link to comment
Share on other sites

Neesmu pārliecināts, bet, ja mainiji SQL, tad

$id = mysql_result(mysql_query("SELECT id FROM registretie_lietotaji WHERE niks = $user AND parole = $pass"),0,'id');
//vai tikai nav japamaina kas vairak???
$id = mysql_result(mysql_query("SELECT niks FROM registretie_lietotaji WHERE niks = $user AND parole = $pass"),0,'niks');

 

Paskaties ko isti dara mysql_result() 3-ais parametrs.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pārliecināts, bet, ja mainiji SQL, tad

$id = mysql_result(mysql_query("SELECT id FROM registretie_lietotaji WHERE niks = $user AND parole = $pass"),0,'id');
//vai tikai nav japamaina kas vairak???
$id = mysql_result(mysql_query("SELECT niks FROM registretie_lietotaji WHERE niks = $user AND parole = $pass"),0,'niks');

 

Paskaties ko isti dara mysql_result() 3-ais parametrs.

 

 

Dariju tā nepalīdz ..

 

 

andrisp

 

tava doma bij šāda ?

 

$_SESSION['user_data'] = mysql_result(mysql_query("SELECT id,niks FROM lietotaaji WHERE niks = $username AND parole = $password"),0,'id');

Edited by millers
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...