Jump to content
php.lv forumi

Pārvilināšanas prasības profesionāļiem


codez

Recommended Posts

Ja man nogriež privāto dzīvi būs dārgi... Man ies grūti, es lēnām jukšu prātā... Sausos atlikumi katru mēnesi vajadzētu vismaz 800 Ls - tas ir tīri pēc ēšanas, dzīvokļa, telefonrēķina, internetrēķina, transporta izmaksām un vēl kādiem 50 Ls kredītos. Drēbes un citas lietas nopirkšu no tā sausā atlikuma 800 Ls, bet tādam aptuveni vajadzētu būt, lai es ziedotu privāto dzīvi arī šim darbam... Jo man nav jēgas, ja es nevaru krietni uzkrāt! Pie tam ar nosacījumu, ka katru pusgadu alga palielinās par 100 Ls uz rokas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pie tam, es pieprasītu, lai man naudu izmaksā EURO valūtā

Slikti zini realo dzives situaciju , un banku sistemu (lidz ar to arii neveretu buut parak progresiivi domajosh --> nespeji izdomat elementaru lietu (ka bankas var parkonverteet tavu ieskaitijumu JEBKURAA valutaa (jeb naudas sistema)

edit: + nezini Elementaro LR darba likumdosanu ... ( samaksa LR notiek Ls )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, es gan vispār nepārzinu šitās devalvācijas štelles, bet ja fiksētā alga norādīta latos, tad ja lata vērtība kritīsies, tad bankai konvertējot šo naudu, euro galu galā arī būs mazāk. :) Bet ja alga norādīta uzreiz euro, tad lata vērtības kritums to neietekmēs. Vai tad tā nav ?

Link to comment
Share on other sites

Par valūtu konvertāciju tā kā zinu, bet ir tāda lieta, kā valūtas stabilitāte un kursa mainība un ja lats devalvēsies, tad EURO paliks uz vietas, jo Eiropas Savienības ekonomiku neietekmē šīs sīkvalsts ekonomika. Tev gan ekonomika jāpamācās vecīt...

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka LVL ir piesaistīts EUR un nekas nekur neko nevar kristies vai celties - tie abi mainās poporcionāli. Tā ir vai nav?

 

Stulbs vai vēl stulbāks? Piedod, joks! :) Bet saproti - ja Vācijas ekonomika, Francijas ekonomika un, teiksim vēl, Itālijas ekonomika kopā piedzīvos dziļu krīzi, tad varbūt arī EURO devalvēsies, jā... :D

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā atliek viens - ja uzkrāj no algas, tad konvertēt to uz Euro valūtu, kolīdz ir uz to brīdi izdevīgs kurss... Es jau nu dzīves uzkrājumus censtos glabāt visstabilākajā valūtā un Euro ir viena no pasaules stabilākajām valūtām, to nevar noliegt.

Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā atliek viens - ja uzkrāj no algas, tad konvertēt to uz Euro valūtu, kolīdz ir uz to brīdi izdevīgs kurss...

 

Vēreiz saku - man liekas, ka EUR kurss jau kādu pusotru gadu ir nemainīgi 0.702804 santīmi par vienu ēriku.

Link to comment
Share on other sites

Kurss ir nemainīgs līdz brīdim, kamēr viņš ir nemainīgs... turklāt LB ir koridors, kurā var kursu variēt, ja nemaldos, 1%. Ja ekonomikai kirdik, LB var koridoru palielināt... par šito ir bijušas forumos diskusijas, var pameklēt. Tas, kā tas patreizējais kurss tiek nodrošināts, ir interesants temats - īsi sakot, nekas no gaisa nekrīt.

 

http://www.bank.lv/lat/main/euro/eiro_ievi..._piesaiste_eur/

Link to comment
Share on other sites

hm... palasījos topiku, komentārus... vispār kaut kāds murgs. Visas četras lapas pierunātas, ka bezmazvai katrā postā ir runa par naudu, kuru neviens nav redzējuši, nezin, no kurienes nāk, kas tas par projektu. Jauki, ka dažš labs aizdomājies arī par valutu konvertāciju :) Nē nu neko, kā jau programmētāji - paredz visas iespējamās situācijas :)

codez: lai atbildētu uz tavu jautājumu par tiem nosacījumiem u.t.t. tomēr vajadzētu galvenajos vilcienos pateikt, kas ir iecerēts. Cik noprotu, tad tas būs kaut kas tāds, ko varēs atvērt pārlūkā. Kaut kāds social tīkls? Tādi tak jau ir visvisādi, gadiem iligi taisīti, testēti, pieslīpēti tā teikt.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...