Jump to content
php.lv forumi

Pārvilināšanas prasības profesionāļiem


codez

Recommended Posts

Nebija domāts, ka darbinieks programmē 70h/nedēļā.

Reāla programmēšana būtu aptuveni 10-30h/ nedēļā.

Tā kā projekts būtu augsti tehnoloģisks, tad daudzi tā posmi ir jānostrādā diezgan labi, tāpēc notiks biežas apsriedes, brainstormi, lielu laiku cilvēks pavadīs, vienkārši iedziļinoties, sev atvēlētajā tehnoloģijā.

Tāpat, kā jau minēju, būs organizēta arī fiziskā atpūta: masažās, trennežieri, var kādas sporta spēles - basketbolu vai florbolu, baseins, utt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bet nu doma bija tāda, ka, ja jums ir draudzene vai sieva, vai bērni, tad viņa un viņi var dzīvot ar jums kopā, bet tad jābūt tā, ka tas neietekmē jūsu spējas pilnībā nodoties projektam. Darbs tai skaitā arī sestdienās un svētdienās.

un tas noziimee ka peec 3 menesiem jums Nebuus ne sievas ne draudzenes :(

Jo vinjas vienkarshi aizies ...

( SEXa nav, jo apkart ir gana daudz sveshu cilveku (darba kolegju) , privatas dzives nav (ne teatris, ne kino, ne kaads Barinsh/Caffe)... Berns dziivo kaa mezonis --> neiet skolaa/ bernudarzaa (jo berndarzos vietu tapat nav un uz 1,5 gadu neviens vietu nedos.., ar skolam liidziga problema ) , Sievai / draudzene darba nav , jo ieprieksejais pamests --> Jauka perspektiiva par 1K menesii ... ;)

---------------

Starp citu runajot par briivo reziimu --> Labs piemers ir ATARI -->

Peitika nomainiities vadiba, kur jaunaa vadiiba ieviesa Stingrus korparatiivos noteikumus , lai nepilna gada laikaa Ljoti plaukstosa kompanija nonaktu bankrota prieksaa ... Tas taa pardomam ...

Link to comment
Share on other sites

manupraat top5 latvijas programmeri taa pat labi pelna, un ja tu vinju gribeesi iegrozhot piedaavaajot par 500 LS vairaak, domaaju ka vinsh nepiekritiis, jo vinjam jau ir sava dziive (privaataa un neprivaataa). taa kaa es domaaju ka ar top programmeriem taa nesanaaks. otrs variants ir ka nolasa parastus neTop programmerus un top programmerus piesaista uz kaut kaadu laiku (konsultaacijas,kas un ko labaak izmantot) par to piedaavaajot attieciigas naudinjas. tas būtu man liekas ka vērtīgāk. un protam domāju ka programmētājam nav lietderīgi strādāt ilgāk par 8h dienā ...

Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka tas 1kLs par tādu režīmu bija neizdevies joks. Pie tādiem nosacījumiem man vajadzētu kādus 10kLs mēnesī un tad varētu sākt domāt. (vari uztvert tos 10k kā kaut ko nereālu, bet nu tikpat nereāls ir tavs piedāvātais režīms)

Link to comment
Share on other sites

codez - man lasot tavus 1% piedāvājumus + pielīdzinot to pasaules grandu vērtībai nāk prātā tikai viens vārds "UTOPIJA". Redz, viss ir daudz sarežģītāk (manuprāt) par to, lai vienkārši piesolītu 1% no kaut kāda mākoņa. Nedaudz salikšu visu pa punktiem:

1) Režīms - maigi izsakoties drakonisks

2) Komūna no 10 cilvēkiem/ģimenēm - tas būs varen labs realitātes šovs nevis darba vide

3) 1k Ls + 1% no mākoņa -> aizmirsti. Tam kurš parakstītos uz kaut ko līdzīgu šim, vajadzētu uzreiz kreitni lielāku summu par 1k (jo 1k nav nemaz tāds kosmoss, lai to nepelnītu pie normāla režīma). Turklāt nav jau garantijas, ka tas 1% pārvērtīsies pat 10k, kur nu vēl 40 vai 300M.

4) Termiņš - pusotru gadu dzīves atdot kaut kam mistiskam - atsakoties no visa kā - nereāli. Uzkāp uz kuģa, aizbrauc līdz āfrikas krastiem un pasēdi tur pusotru gadu. Te tas pats variants.

Tā varētu turpināt un turpināt.

 

Bet gan jau tu to esi pats tagad sapratis, vai ne? Bet varbūt es kļūdos...

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tas 1% var būt kā papildus motivators, lai programmētājs neaizietu tad, kad projekts jau ir kaut cik aizgājis un ir redzama reālā projekta vērtība, bet to solīt kā starta bonusu nav nopietni.

 

Ja tu tagad saki, ka tev būs nākamais facebook ar vērtību 400M, tad es saku, ka es tev neticu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Atbilde uz PM:

"varbūt vēl piemini no kurienes nāk nauda projektam, mazliet konkrētāk kādas tehnoloģijas plānots izmantot, kas notiks pēc 1.5 gadiem, visus atlaidīs vai kā?"

 

Pašlaik gan pasaulē, gan Latvijā ir ekonimsikā lejupslīde un visi ņem naudu ārā no ieguldījumiem, bet to naudu nav kur likt, nu tad cilvēki ir gatavi ieguldīt idejās.

Pēc 1.5 gadiem, plus mīnus, kas varētu būt palaišanas termiņš, visi paliek, ja vēlas, un turpina uzlabot produktu. Jo, ja tas aizies, kaut tikai dažos procentos, no tā, kas plaņots, visiem pietiks.

Tehnoloģijas 1/4 webs (PHP, HTML, JS, utt., kas ar to saistīts), pārējais C++ desktopa un servera aplikācijas.

 

 

Kas attiecas un Endija komentāru, tad viņš pārspīlē.

Komūna, nav domāts, kā komūna sektā, kur neviens neiet ārā. Izstrāde notiks nelielā mazpilsētā. Tiks darīts viss, lai nodrošinātu visu nepieciešamo, lai programmētāji varētu bez uztraukuma pilnībā nodoties darbam, tas nozīme, ja vajadzēs bērnu dārzu, dabūsim, ja vajadzēs sievām vai draudzenēm nodarbi (darbu), palīdzēsim atrast, tikai jārēķinās ar atalgojumu, ka tā ir mazpilsēta.

Kas attiecas uz 1%, tad šis viens procents jau tīri rēķinot ieguldījumu, būs vairāk kā otra alga.

 

Pašlaik mans mērķis ir apzināt, profesionāļus, kuri būs gatavi iesaistīties šādā projektā.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu tagad saki, ka tev būs nākamais facebook ar vērtību 400M, tad es saku, ka es tev neticu un viss.

 

Facebook vērtībā ir 30B = 30 miljardi! ;)

Kas attiecas uz tiem, kuri nav spējīgi noticēt savām un kopējām spējām, tādus es tādus nemeklēju. Tiek meklēti cilvēki, bez ierobežojumiem domāšanā.

Tu nevari uzstādīt pasaules rekordu augstlēkšanā, ja tu neuzliec latiņu tik augstu.

Link to comment
Share on other sites

Redzi, lai noticētu, vajag vairāk info. Tagad tu te pabārsti kaut kādus iedomātus ciparus, kuriem pamatojumu varbūt zini vai esi izdomājis tikai tu pats, bet profesionāļus ar tekstu "pēc 1.5 gadiem būs xxM" tu neatradīsi. Visam vajag kaut vai minimālu pamatojumu.

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka kā ikvienā izaicinājumā, svarīgi ir lai tas būtu pats par sevi interesants - ja arī iecerētais netiek sasniegts, vismaz būs interesanti pavadīts laiks. Bet ja laiks netiek pavadīts interesanti (nodarbošanās nav interesanta), tad panākumus gaidīt ir veltīgi...

 

Un vispār, par naudu laimi nenopirksi...

Link to comment
Share on other sites

Kaklz, es domāju, ka tu un pārējie saprot, ka idejas pamatkoncepcijas es šeit publiski neizpaudīšu.

Nevienam nav jāparakstās uz solījumiem. Bet, pat, ja nespēj tikt pāri šim slieksnim, tad cilvēks neder.

 

Es izteicu nosacījumu.

Tālāk, cilvēks izdara secinājumus, vai, ja nosacījums izpildās, tad viņs tam ir gatavs.

Ja ir gatavs, tad viņš interesējas jau tālāk, iespējams uzzin vairāk informācijas, un pārliecinās, vai viņaprāt nosacījums var izpildīties, vai tomēr nē un tad izlemj, vai viņu interesē šāda veida piedāvājums, vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik gan pasaulē, gan Latvijā ir ekonimsikā lejupslīde un visi ņem naudu ārā no ieguldījumiem, bet to naudu nav kur likt, nu tad cilvēki ir gatavi ieguldīt idejās.

Tehnoloģijas 1/4 webs (PHP, HTML, JS, utt., kas ar to saistīts), pārējais C++ desktopa un servera aplikācijas.

. ja vajadzēs bērnu dārzu, dabūsim, ja vajadzēs sievām vai draudzenēm nodarbi (darbu), palīdzēsim atrast, tikai jārēķinās ar atalgojumu, ka tā ir mazpilsēta.

1. ja Cilveki njem aaraa naudu no Realiem projektiem , tad mulkjiigi vinu iegulfdiit UTOPIJAA

2. Bernu darzu & skolu --> uzcelsiet???

3. Un sieva pelniis 100Ls menesii ??

+ Uber krutaas tehnalogijas tiek iesaistiitas --> PHP HTML JS un kaa IPASH bonnuss C++ ..

Njaa...

/me nav vairak komentaru ...

Link to comment
Share on other sites

pastāsti, par ko vispār ir runa? par pasaules glābšanu no google dominances?

 

vai ir izstrādāta idejas, izstrādes dokumentācija? varbūt ideja ir patentēta?

 

par to 1%.... tas ir kas līdzīgs, kā pirkt zemi uz mēness... :)

darba līguma paraugs ir sagatavots? Tur ir kāds punkts par tā 1% potenciālo apjomu un tā piešķiršanu kādā noteiktā projekta izstrādes etapā vai laika sprīdī? ir minēts minimālais algas pieaugums ja 1% ir, piemēram, 0$? Līdzīgi kā: pieaugums būs 1% vai vismaz 2k Ls/mēn.

 

paldies.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...