Jump to content
php.lv forumi

Interneta Pārlūki!?


kp380lv

Recommended Posts

Nu nē es minēju kā piemēru! Jo man baigi nepatīk ka Google Chrome hešos manu vietni! Jo kā kāds lietotājs liidis manā vietnē caur google chrome tā googlei visi mani dati pa manu WEBU bija rakstiits ka 2% Google savāc tā kā ir pamats!

 

Vari lūdzu ielikt to kodu?:)

Link to comment
Share on other sites

Kaut ka tā:

<?php

// Google Chrome PARANOIA PHP

$pos = strpos($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'],'Chrome/');

if ($pos === false) {

// neatrada

} else {

die('Google Chrome');

}
?>

 

http://www.google.com/chrome/intl/en/webma....html#useragent

Link to comment
Share on other sites

nu tā ņemu par piemēru JOOMLA [CMS]

 

User-agent: *
Disallow: /administrator/
Disallow: /cache/
Disallow: /components/
Disallow: /images/
Disallow: /includes/
Disallow: /installation/
Disallow: /language/
Disallow: /libraries/
Disallow: /media/
Disallow: /modules/
Disallow: /plugins/
Disallow: /templates/
Disallow: /tmp/
Disallow: /xmlrpc/

 

Kas man jāpārmaina šajā Robost.txt? Kur man ievietot šo -> ROOT folderī?!??

Link to comment
Share on other sites

Aleksej! Tas nozīmē google patur tavu IP, atrašanās vietu,kādu pc izmanto,kādu interneta pārlūku,savāc esosšo infu pa tavu WEBu utt! Kas zin kas tajā Google Chrome tiks iekļauts FINAL versijā..

 

Baumo ka Google hešo visas lapas tādēļ viņu pārlūks kurš ir agrā beta stadijā jau pārsit firefox,operu u.c lapas ielādes ziņā...apsteidz esošos līderus - firefox

Link to comment
Share on other sites

kp380lv: par kādu privātuma hešu tu runā? http://en.wikipedia.org/wiki/Cryptographic_hash_function

No tavas web vietnes nekādu hešu neviens nesavāks, ja kāds lietotājs apmeklēs to ar Google Chrome. Google Chrome licencē ir tikai nepatīkama lieta ar to, ka viss veidotais kontents, izmantojot Chrome, pieder Googlei (ne jau kā fakts, ka viņi tā dara, bet tikai kā licences teksts).

Taču šis tiks izmainīts, tb izvākts ārā - Google pati pateica, ka to EULA nokopējusi no cita sava produkta īpaši neiedziļinoties tekstā.

 

savāc esosšo infu pa tavu WEBu utt!

Un kas gan to attur darīt gūglei BEZ nekāda Chrome? Tavs WEBs ir pieejams no interneta pilnīgi brīvi. Ar jekburu browseri var savākt informāciju no tā. Da kautvai komandrindā ar wget.

Link to comment
Share on other sites

bubu ā nu skidrs varētu tā būt tagad :)

 

Paklau tad man to robots.txt nevajag vairāk nekur pievienot nu index.php vai kur citur?!

 

jeb ta te Robots.txt strādā tā kā .htaccess? Un vnk ir jāieliek ROOT mapē nu galvenajā htdocs vai WWW folderī ja?!?

Link to comment
Share on other sites

bubu ā nu skidrs varētu tā būt tagad :)

Man turpretī nekas nav skaidrs no tā, ko tu saki... (par privātumu un hešiem).

 

jeb ta te Robots.txt strādā tā kā .htaccess?

Jā, tieši tā.

 

Bet daudz drošāk ir lietot .htaccessu, kurā aizliegt pavisam servēt failus no konkrētās direktorijas (php inklūdes, templeitus vai tml lietas).

Ar robots.txt varēsi aizliegt tikai tavas lapas indeksēšanu (uzrādīšanu google/msn/... meklētājos) vai arī lapas satura iekešošanu (google meklētājā, web.archive.org, vai tml). Neviens neliegs ierakstīt pieprasīt konkrētu adresi un dabūt visu saturu no da jebkāda browsera vai tikpat labi skripta vai komandrindas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...