Jump to content
php.lv forumi

Prikols ar nano.lv


foxsk8

Recommended Posts

Tātad hostējos pats pie nano.lv. Šodien no rīta puses bija problēmas ar datubāzes serveri. Pēc kāda laika viss bija okey, bet tavu brīnumu, statistikas sistēma arī izmanto to pašu datubāzi. Nano veči paņēmuši lapas config failu un manuāli pārglabājuši uzstādījumus, lai viss ietu, bet statistikas sistēmai atstājuši. Tātad vai no nano puses tas ir godīgi nepaziņot man kā klientam, viņi ir veikuši izmaiņas serverī, kā arī patvaļīgi mainījuši lapas datubāzes config failu.

 

Uzraksīju viņiem, ja nevar pavilkt portālu, tad lai lauž līgumu no savas puses un miers.

 

Tātad zaudējumi jau ir, ja nebūtu šo lietu tik ātri konstatējis, tad portāla statistika uzreiz būtu pamatīgi iedragāta, līdz ar to rodas arī savi zaudējumi.

 

Varbūt vēl kādam ir pretenzijas pret to nano kantori?

 

Nano atbilde:

 

Visu laiku bija "mysql".

http://www.nano.lv/lat/help/mysql

 

Xe interesanti, ka lapas backup failus $dbhost visur bija localhost un viss strādāja.

 

Vai nu viņi kaut ko slēpj. Itkā vēl ir rīta backups uzņemts, jāskatās vai tur arī ir localhost, ja jā, tad nano melo.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

"localhost" vairs nebūs pieejams. Līdz šodien strādāja gan "localhost", gan "

mysql", bet "localhost" bija priekš cilvēkiem, kuri nelasa instrukcijas, bet

tagad būs tikai "mysql".

 

Idiotu bars. Paziņot nevar, lohi.

 

Plus pašiem mail serveri stāvēja localhost, jo mail panelis ar negāja, tātad paši uz localhost viņu turēja.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka mail panelim arī antivīrusu un spamfiltru nepastāv:

 

\mail\xxx\info\cur\1214976084.H134104P29504.if21.nano.lv_2,S satur TR/Click.HTML.Agent.AG Trojan

\mail\xxx\info\cur\1215294444.H23357P8609.if21.nano.lv_2,S "" "" "" ""

\mail\xxx\info\cur\1215943709.H779884P19903.if21.nano.lv_2,S satur TR/Click.MQL Trojan

Link to comment
Share on other sites

Xe interesanti, ka lapas backup failus $dbhost visur bija localhost un viss strādāja.

Ja tu paļaujies uz nedokumentētu lietu (ka localhost bija mysql), tad neredzu kāpēc jāvaino būtu hosteris (ja tas pamaina host, tb localhost vairs nav mysql). Tikpat labi tu varēji mēģināt glabāt failus /mnt/mounted_disk direktorijā un vēlāk sūdzēties kāpēc disks atmontēts un nevar vairs saglabāt failus.

Link to comment
Share on other sites

Joks, ta kāds, man nekas uz mailu nebija atnācis. Nu neliela domu apmaiņa ar hostētāju bija + vēl pāris zināmi klienti sūdzējās.

 

Vispār tas nano nekādu uzticību vairs neievieš, jo lapu biju uzlabojis nedaudz, pielicis pāric figņas klāt, uz nano serveri radās pārāk liels noslogojums un tie uzreiz atslēdza lapu bez brīdinājuma, nedz sazinājās ar mums pirms noslēdz. Nav man parasta lapa, nedz arī blogs, bet gan portāls, kuram ir jābūt teicamam uptime rādītājam un nedomāju, ka mans portāls varētu baigi nano serverus tā nokarināt, ka tur būtu visa lapa jāatslēdz.

 

+ šie nav vienīgie gadījumi. 2 reizes viņiem bija HDD atkāvušies uz kuriem stāvēja portāls. Labi, saprastu vienu reiz, bet ne jau 2 reizes neilgā laika posmā + vēl kas, viņiem ir 3 webmail paneļi, vislabāk patīk RoundCube. Labi, visu laiku lietoju to, te nez no kurienes šams noņemts nost un atstāts Horde panelis, kas ir ļoti neparocīgs. Visu laiku notiek kaut kādas serveru maiņas, etc. Labi, nemaksāju tur bargu summu, ap 2.5 Ls mēnesī. Ir gadījies, pat dabot 3 mēnešus garu atlaidi par tiem nobrukušajiem HDD. Tā es varētu turpināt ilgi jo ilgi, bet nu kam tas ir vajadzīgs. Kas ņem hostu pats skatās, kurš būtu tas labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

A tev pašam neliekas smieklīgi maksāt TIKAI Ls 2.50 mēnesī par "portāla" uzturēšanu un pēc tam čīkstēt, ka nav supporta? Labi labi, es saprotu, solīt jau viņi sola. bet nu tomēr. Ja tev ir tik dikti svarīgs tas uptime un dikti svarīgi ir novērst visas hardware problēmas pusstundas laikā, varbūt ir vērts pāriet uz cita līmeņa hostingu?

 

No otras puses man liekas dīvaini tas, ka viņi labo tavus failus, lai kāds tam arī nebūtu iemesls, normālā gadījumā cilvēki izmanto kaut kādas versiju kontroles sistēmas. Attiecīgi tev uzkopējot tos failus pa jaunu no savas VCS atkal būtu tas tavs "localhost", kas atkal visu salauztu.

 

No trešās puses - čīkstēšana, ka uz shared hostinga tavu lapu atslēdz par pārlieku lielas slodzes radīšanu - ar to tomēr ir jārēķinās, jo to pašu tavu kasti izmanto (visticamāk) vēl 100 citi klienti. Attiecīgi izvēlies - vai nu atslēdzam un apbižojam vienu klientu (vainīgo) vai apbižojam 100 klientus (no kuriem 99 nav vainīgi).

 

Vispār iemet linku uz to savu portālu, tīri intereses pēc :)

Link to comment
Share on other sites

Parakstā stāv:

 

http://www.notepad.lv

 

Man jau liekās, ka daudzi šeit zin, ka esmu tur galva. Protams, neesmu es PRO un daudzas lietas ir jaunas, no kļūdām mācās. Tagad tiks meklēts jauns hosta kantoris, skats tiek mests uz serveris.lv

 

Pirmāmkārtām kāpec 2.5 Ls hostu paņemu ir tas, ka portāls darbojās tikai prieka pēc un neienes praktiski nekādus ienākumus. Ja būtu ienākumi ap 100 Ls mēnesī, tad loģiski ka uz lēto galu nesēdētu.

Link to comment
Share on other sites

Nē, ar DB viss kārtībā, vienkārši šo to ar ajax gribēju sakodēt, lai lietotāju lists ik pa laiciņam atjaunojās, lai vienmēr var dabot pilnu online user listi, nevis visu laiku refrešoties kā pamuļķim. Tas pats rekvests tiek pieprasīts kā ar ajax fīčām, tikai varbūt uz pusi mazāk.

 

Tātad uz tādiem serveriem par ajax lietām varam aizmirst, ģenerēsies pārak liels limits un lapa tiks noslēgta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...