Jump to content
php.lv forumi

DIV vai Table


ciris

Recommended Posts

Taisot majaslapas es parasti izmatoju tabulas, lai gan zinu ka ar div ir forshak (kautka man tie logi nelec). Tad mans jautajums butu shads: vai man ir verts mocities ar div ja varu atrak uzkodeet tabulaa?

 

 

 

Itka caur search mekleju bet neatradu tamdelj prasu

Link to comment
Share on other sites

ciris --> Vai tu nojaut kas te panesiisies??? Tiirakais Fleims ...

---

Bet idejiski ir taa: dizainam Div / datiem tabulas ...

Nu musdienas bez DIV izmantosana praktiski neiztikt .... It ipasi ja velies visadus JS varintus, kaa piemeram divlimenja menu utt...

Lielakaa problema veidojot dizainu ar DIV ir CrosBrauzer ( panakt lai dizains vienadi izskataas uz visiem brauzeriem), jo teiksim IE un FF katram ir savs redzejums ko noziimee DIVa borderis --> vienam tas iekljaujas pasaa DIVa, otram naak klaat ...

( teiksim DIV platumaa 100Px vienaa gadijumaa ar borderi [ 1px ] DIVs paliks 100px otraa 102px ..)

 

P.S. Bet dazreiz tiesam ir atrak uzkodeet ar tabulam , nekaa ar DIV ..

Un ja Runajam par tiem borderiem, tad laikam vesturiski pareizaak buutu ka naktu klaat, jo tiesi taa uzvedas Table ...

Link to comment
Share on other sites

Nau ta ka div vispar neizmanoju, bez tiem neiztieku, delj to ka uz visiem brauzeriem neiskatas vienadi es galveno planojumu uztaisu uz tabulaam, nez es dzirdej ka kauka lenak lapas ladejas delj tabulaam, a tagat jau gandriz visiem internets ir atrs nu ja man tagad skaitas lens nets(pats nehosteju) un lapas ladejas normala atruma, tad mosk tos kam nets ir navig lens varu ignoreet taa pat kaa 640x480 (tik mazi monitori maz ir vai ari es kaut ko sajauc?) izskirtspeejas lietotajus

 

 

 

P.S. rakstiju steiga ja kautko nesapratat ta parjautajiet ;)

Link to comment
Share on other sites

varu ignoreet taa pat kaa 640x480 (tik mazi monitori maz ir vai ari es kaut ko sajauc?) izskirtspeejas lietotajus

bet iphone! laikam bija vēl mazaka 320x480

ar visu šito jauno un gudro telefonu sarašanos mazo rezolūciju useri atgriežas.

Link to comment
Share on other sites

Aa pareizi nu ja :(

Iphonu neesu lietojis tapet pa tadam lietam nepiedomaju, varbut mums te ir kads iphon vai kada cita tada tipa telefona/plaukstdatora lietotajs kas zin cik pretiigi ir saspiesta lapa?

 

Bet skatoties no otras puses ja man butu 640*480 monitors man internets ar butu naaaaaaviiiiiig leens un tad es justos navig diskrimineets :)

Link to comment
Share on other sites

bet iphone! laikam bija vēl mazaka 320x480

ar visu šito jauno un gudro telefonu sarašanos mazo rezolūciju useri atgriežas.

Fuck them! Es savām _personīgajām_ vajadzībām netaisos atbalstīt nevienu atmarozaku, kurš lieto iPhone vai dajebkādu ierīci bez _normāla ekrāna_. Tam lai brauzo divkrāsainu WAP versiju vai izmanto sava touchscreena priekšrocības un scrollo vesels, pirksti nenotrulināsies.

 

No sērijas: Cilvēki gadiem pūlas, taisa jaunus formātus, izgudro jaunus datu nesējus, lai filmu varētu blenzt kaut uz mājas sienas bez kvalitātes zudumiem, bet te atnāk kaut kādi jampampiņi, uztaisa 16x16 ekrānu, nokodē HD filmu uz SuperMegaExtraLowDefinition ( SMELD ) un skatās caur palielināmo stiklu. Es vairāk cienu tos pirmos.

Link to comment
Share on other sites

Es savām _personīgajām_ vajadzībām netaisos atbalstīt nevienu atmarozaku, kurš lieto iPhone vai dajebkādu ierīci bez _normāla ekrāna_. Tam lai brauzo divkrāsainu WAP versiju vai izmanto sava touchscreena priekšrocības un scrollo vesels, pirksti nenotrulināsies.

Un no tiem 90% var buut potencialie klienti ...

---

IMPHO man ja priecee saada pieeja ... mazaak potencialo konkurentu ...

P.S. nu jaa piemineeji PERSONIGAM vajadzibam ....

Link to comment
Share on other sites

IE un FF katram ir savs redzejums ko noziimee DIVa borderis --> vienam tas iekljaujas pasaa DIVa, otram naak klaat ...

( teiksim DIV platumaa 100Px vienaa gadijumaa ar borderi [ 1px ] DIVs paliks 100px otraa 102px ..)

Šādu parādību netiku zinājis vai novērojis. Būs jāpapēta.

Link to comment
Share on other sites

Fuck them! Es savām _personīgajām_ vajadzībām netaisos atbalstīt nevienu atmarozaku, kurš lieto iPhone vai dajebkādu ierīci bez _normāla ekrāna_. Tam lai brauzo divkrāsainu WAP versiju vai izmanto sava touchscreena priekšrocības un scrollo vesels, pirksti nenotrulināsies.

 

No sērijas: Cilvēki gadiem pūlas, taisa jaunus formātus, izgudro jaunus datu nesējus, lai filmu varētu blenzt kaut uz mājas sienas bez kvalitātes zudumiem, bet te atnāk kaut kādi jampampiņi, uztaisa 16x16 ekrānu, nokodē HD filmu uz SuperMegaExtraLowDefinition ( SMELD ) un skatās caur palielināmo stiklu. Es vairāk cienu tos pirmos.

 

Varētu teikt ka no lietotāja/darbadevēja/biznesa viedokļa tevi darbā nekur ņemt nevarētu (ar šādu attieksmi) :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...